دکتر محمد حسین نجفی

در کلینیک قلب پاسداران، خدمات متنوعی ارائه می شود. معمولا بیمارانی که دچار بیماری های قلبی یا دردهای سینه هستند، با گرفتن وقت قبلی، برای چکاپ می توانند مراجعه کنند.

معمولا بیماران توسط پزشکان متخصص یا فوق متخصص کلینیک ویزیت می شوند. اگر نیاز باشد تست ورزش یا اکوکاردیوگرافی انجام می شود و نهایتا بیمار توسط دکتر محمد حسین نجفی متخصص قلب و عروق و فوق متخصص آنژیوپلاستی، مورد ارزیابی قرار گرفته و برنامه دارویی توسط ایشان چیده می شود.

کلینیک فشار خون، بخش دیگری از کلینیک قلب پاسدران است. بیماران فشار خون، به پزشکان متخصص کلینیک مراجعه کرده و ویزیت شده و در صورت لزوم توسط دکتر محمد حسین نجفی هم ویزیت نهایی می شوند.

کلینیک استنت، بخش دیگری از مجموعه کلینیک دکتر نجفی می باشد که در آن، بیماران دارای سابقه آنژیوگرافی و یا شرایط پیچیده و حاد، زیر نظر پزشکان متخصص کلینیک، ویزیت شده و فیلم آنژیوگرافی آن ها بازبینی می گردد. طی این فرایند، تصمیم نهایی برای جراحی و یا استنت گذاری این افراد توسط پزشکان متخصص و فوق متخصص گرفته می شود.

کلینیک اکوکاردیوگرافی، توسط متخصص اکوکاردیوگرافی انجام میشود. افرادی که دارای گرفتگی عروق هستند، با اکو استرس یا حتی در نهایت و در صورت لزوم اکوی مری انجام خواهد شد.

کلینیک زخم پای دیابتی، برای افراد دیابتی که دچار اختلال در خونرسانی پا هستند، به جهت اختلالات عصبی نیز دچار تغییر در شکل پا می باشند. به همین جهت فشار ناشی از وزن در برخی مناطق پا بیشتر است و پا بیشتر در معرض زخم شدن قرار میگیرد و چون مقدار مناسبی خون به آن مناطق نمیرسد، این زخم ها بسیار گسترش می یابند و حتی ممکن است منجر به قطع پا شود.

کلینیک زخم پای دیابتی دکتر محمد حسین نجفی، این مزیت را دارد که مجهز به اسکن دو بعدی و سه بعدی کف پا می باشد. با استفاده از این تکنولوژی، کفی هایی برای کف پای این افراد تهیه می شود که میتواند وزن فرد را به طور مساوی به همه قسمت های آن تقسیم کند. این روش یکی از جدیدترین و بهترین روش های روز دنیا برای جلوگیری از زخم پای دیابتی می باشد. 

بخش دیگری از کلینیک، مربوط به ورید و واریس می باشد. واریس ها گاهی اوقات سطحی و گاهی عمقی می باشند. معمولا واریس های سطحی عنکبوتی در داخل مطب مورد درمان قرار می گیرند. در کلینیک واریس، در ابتدا سونوگرافی های خاصی انجام می شود. انواع امکانات سونوگرافی در این کلینیک موجود است. اگر لازم به تزریق مواد از بین برنده باشد، در این کلینیک قابل انجام می باشد. موارد شدیدتر نیز باید در بیمارستان تحت مداوا قرار بگیرند. 

همچنین کلینیک ورید، مربوط به افراد مبتلا به لخته های عمقی وریدی هستند که دچار تورم یک طرفه پا هستند. افراد مورد حاد و مزمن، هر کدام امکان این را دارند تا در این کلینیک تحت درمان قرار بگیرند. اگر این افراد نیاز به آنژیوپلاستی داشته باشند، برنامه این عمل در بیمارستان چیده خواهد شد.

کلینیک تخصصی تناسب اندام و رژیم درمانی بخش دیگری از مجموعه کلینیک دکتر نجفی می باشد. در این بخش با تکیه بر علم تغذیه نوین و زیبایی، همچنین بروزترین روش ها همراه با آنالیز کل بدن، خدماتی جهت تناسب اندام و رژیم درمانی بیماری ها ارائه می شود.

چرا که امروزه یکی از عوامل مهم ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن نظیر فشار خون، بیماری های قلبی عروقی، دیابت و حتی انواع سرطان ها، رژیم‌ های غذایی نادرست می باشد. علاوه بر این در کلینیک تناسب اندام و رژیم درمانی، خدمات دستگاه های لاغری موضعی (مورد تائید FDA) ارائه می شود.

گروه دیگری هم شامل افرادی هستند که دچار آمبولی ریوی شده اند و به صورت مزمن تحت مراقبت قرار میگیرند. بخش دیگر مطب، بخش غدد و دیابت است. فوق متخصص غدد، در بخش درمان دیابت فعالیت میکند. بخش ریه و بخش اکوکاردیوگرافی قلب جنین، به زودی در این سیستم، آغاز به کار خواهد کرد.

نام دکتر

تخصص

روزهای حضور در کلینیک

دکتر آرزو خسروی

متخصص قلب فوق تخصص اکوکاردیوگرافی

چهارشنبه صبح

دکتر رضا مطلوب

متخصص جراح، فوق تخصص جراح عروق

سه شنبه عصر

دکتر مرجان لادن

متخصص جراحی عمومی

سه شنبه صبح ساعت 10

دکتر کامران مراد زاده

متخصص داخلی گرایش غدد

دوشنبه 13-11

دکتر احمدی

متخصص پای دیابتی از آلمان

یکشنبه 12-9

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟