دکتر محمد حسین نجفی

امروزه با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های رفت و آمد و نیز خطرات ناشی از حضور فیزیکی شما در مطب، ویزیت در منزل یکی از راهکارهای اساسی برای حفظ سلامتی شما محسوب می شود. علاوه بر این ارائه خدمات پزشکی در خانه برای سالمندان و یا افرادی که به هر دلیل قادر به مراجعه ی حضوری به مطب و یا کلینیک نیستند، یک فرصت خوب است تا خدمات مراقبتی را در منزل خود دریافت کنند.

فرقی ندارد که شما به دنبال یک پزشک عمومی برای درمان سرماخوردگی هستید یا متخصص قلب و عروق؛ در هر شرایطی خدمات مورد نیازتان به شما ارائه می شود.

با استفاده از خدمات ویزیت خانگی، بدون نیاز به مراجعه ی حضوری بیمار در شرایط کرونا، هر فردی می تواند از امکانات سلامت و درمان در خانه بهره مند شود. ویزیت آنلاین بخشی از این نیاز را برطرف می‌کند.

ویزیت دکتر در منزل شامل چه شهرهایی می شود؟

 • ویزیت پزشک در منزل در تهران
 • ویزیت پزشک در منزل کرج
 • ویزیت در منزل فردیس
 • ویزیت پزشک در منزل اصفهان
 • ویزیت در منزل شهرکرد
 • ویزیت در منزل زنجان
 • ویزیت در منزل رشت
 • ویزیت در منزل مشهد
 • ویزیت پزشک در تبریز

شهرهای فوق به صورت نمونه درج شده اند و شما در هر شهری از ایران که زندگی می کنید، می توانید از خدمات ویزیت در منزل بهره مند شوید.

خدمات پزشکی در منزل

خدمات پزشکی در منزل مطب تخصصی دکتر محمد حسین نجفی در زمینه ی ارائه مشاوره، ویزیت در منزل و انجام تست های مراقبتی می باشد. از جمله ی این خدمات میتوان موارد زیر را نام برد:

خدمتقیمت
ویزیت ، نوار قلب و اکو در منزل2,200,000 تومان
اجاره مانیتورینگ قلبی هر 24 ساعت200.000 تومان
سونوگرافی شریان یا وریدی یک پا1.500.000 تومان
هولتر فشار خون 24 ساعت900,000 تومان
هولتر فشار خون 48 ساعت1,500,000 تومان
هولتر ریتم 24 ساعت900,000 تومان
هولتر ریتم 48 ساعت1,500,000 تومان
پزشک عمومی800,000 تومان

ویزیت در منزل توسط پزشک عمومی

پزشک عمومی توانایی تشخیص علائم بیماری های مختلف، از جمله قلب و عروق، گوارش، داخلی و غیره را دارد. او می تواند در تشخیص، کنترل و درمان موارد زیر به بیمار کمک کند:

تنها چند مورد از توانایی دکتر عمومی در هنگام ویزیت شما در منزل است.

علائم عروق نا به جای کرونری

ویزیت در منزل توسط پزشک متخصص و فوق تخصص

در مجموعه ی کلینیک تخصصی دکتر نجفی برای راحتی شما عزیزان، چندین تخصص در کار هم گرد آمده اند تا نیازی به مراجعه ی حضوری از سمت شما نباشد. فارغ از اینکه در کدام شهر ایران زندگی می کنید، پزشکان متخصص ما، در کنار شما خواهند بود تا خدمات ویزیت در منزل به راحتی و بدون هیچ گونه سختی در شرایط کرونا، به شما ارائه شود. ویزیت دکتر متخصص در منزل شامل تخصص های زیر می شود:

بنابراین نگران دسترسی نداشتن به بهترین پزشکان متخصص، در شرایطی که فاصله ی شما تا مطب پزشک طولانی است را، به هیچ عنوان نداشته باشید، چرا که خدمات پزشکی در منزل، توسط کلینیک دکتر نجفی در کنار شماست. فرقی ندارد که در کدام منطقه تهران و یا شهرستان ها زندگی می کنید، پس از دریافت درخواست شما، در حداقل زمان ممکن با شما تماس گرفته می شود و بر اساس فوریت بیمار، روز ویزیت در منزل، مشخص می گردد.

سپس پزشک مربوطه به محل سکونت بیمار اعزام شده، و در نهایت شرح حال پزشکی و سایر سرویس های مورد نظر سلامتی در منزل شما انجام می شود؛. اگر در معاینات نیاز به حضور پرستار خصوصی باشد، نیز این امر توسط تیم کلینیک تخصصی دکتر نجفی، انجام شده و نیازی به مراجعه شما به بیمارستان نیست.

ویزیت متخصص قلب در منزل

در ویزیت تخصصی قلب، شرح‌حال و سوابق قلبی بیمار و مشکلات مرتبط او بررسی و ارزیابی می‌شود. سپس معاینات لازم برای بررسی شرایط فعلی بیمار انجام می‌شود و نتایج آزمایش‌ها و بررسی‌های قلبی و نوار قلب‌های قبلی بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس بر اساس مجموع شرایط بیمار، برای انجام بررسی‌های تشخیصی بیشتر در منزل یا ارجاع بیمار به مراکز تشخیصی و درمانی و همین طور تجویز داروهای مورد نیاز برای بیمار، تصمیم‌گیری می‌شود.

1- گرفتن نوار قلب در منزل

نوار قلب از جمله روش های تشخیص بیماری‌های قلبی است که توسط متخصص قلب در منزل نیز قابل انجام است. دستگاه نوار قلب از طریق الکترودهایی به دست‌ها پاها و روی قفسه سینه بیمار متصل می‌شود و از این طریق، امواج الکتریکی قلب را ثبت و روی کاغذهای مخصوص نوار قلب آن را ثبت می‌کند.

پزشک با استفاده از این تست می تواند تا حدودی به میزان گرفتگی رگ‌های قلبی، تشخیص حمله‌های قلبی و کنترل ضربان قلب بپردازد.

ویزیت شما در منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری

 

2- اکوکاردیوگرافی در منزل

یک تست تصویربرداری با کمک امواج اولتراسوند از قلب است که به منظور تشخیص مشکلات قلبی استفاده می‌شود. با گذاشتن پروب مخصوص اکوکاردیوگرافی روی نقاط مختلف قفسه سینه، ساختار قلب و حفرات و دریچه‌های قلب و همین طور عملکرد تخلیه‌ای قلب و شدت و سرعت تخلیه خون توسط قلب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

اکوکاردیوگرافی تا حد قابل قبولی وضعیت ساختاری و عملکردی قلب را به به متخصص قلب و عروق نشان می‌دهد تا بر اساس آن درباره تشخیص و درمان بیماری تصمیم‌گیری شود.

3- هولتر فشارخون در خانه

در صورتی که فشارخون بیمار در اندازه‌گیری‌های مختلف، اعداد مختلفی را نشان دهد، یک راه تشخیص قطعی فشارخون یا بررسی میزان اثربخشی درمانی که برای فشارخون آغاز شده، هولتر طولانی‌مدت فشارخون است.

هولتر دستگاهی الکترونیکی است که کاف فشارسنج آن دور بازوی بیمار بسته می‌شود و به مدت 24 تا 48 ساعت به فواصل هر نیم ساعت تا یک ساعت، فشارخون بیمار را اندازه‌گیری و ثبت می‌کند. پس از این بازه 1 تا 2 شبانه‌روز، نتایج هولتر توسط پزشک مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر اساس آن تشخیص فشارخون صورت گرفته و در مورد درمان لازم برای کنترل فشارخون تصمیم‌گیری می‌شود.

4- انجام نوار قلب در منزل

یک نوع دستگاه الکتروکاردیوگرافی کوچک است که فعالیت‌های الکتریکی قلب را ثبت می‌کند.
هولتر ریتم قلب در واقع همان دستگاه نوار قلب است که به مدت طولانی‌تر برای بیمار نصب می‌شود تا اختلالات ریتم (آریتمی‌های قلبی) بیمار را بررسی و ثبت کند. بر اساس نتایج هولتر ریتم قلب، پزشک درباره تشخیص آریتمی و درمان‌های لازم برای آن تصمیم‌گیری می‌کند. در مواردی ممکن است برای بررسی یا درمان‌های تخصصی‌تر بیمار به کلینیک‌‌های آریتمی قلب ارجاع شود.

پرستار در منزل

با افزایش سن و تغییرات سلامتی بدن، برخی افراد نیازمند یک همراه برای اموری از جمله: مراقبت شبانه روزی، انجام تمرینات فیزیوتراپی، تزریقات دارویی و سایر مراقبت های پزشکی هستند اما به دلایل مختلف از جمله کهولت سن و یا بیماری های خاص، که فرد توانایی مراقبت از خود را ندارد، اهمیت ویژه ای پیدا می کند. پرستاری از سالمندان و یا بیماران در منزل، شامل طیف گسترده ای از خدمات می شود که بدون نیاز به مراجعه حضوری و به راحتی در خانه قابل دریافت است.

در چنین شرایطی حضور پرستار و مدت زمان اقامت او در منزل شما، وابسته به شرایط بیمار می تواند موقتی و یا شبانه روزی باشد. خدمات مراقبت های ویژه شامل موارد بسیاری مانند: کنترل سطح هوشیاری و علائم حیاتی بیمار، بررسی اتصالات دستگاه ونتیلاتور و شرایط تنفس بیمار، ماساژ درمانی و کمک به بیمار، جهت تغییر وضعیت حرکتی، تعبیه سوند، انجام تزریقات بیمار و مراقبت از زخم های احتمالی را نام برد.

پرستاران می توانند در اجرای برنامه ی درمانی که توسط پزشکان متخصص برای شما تجویز شده است و پیگیری روند درمان و بهبودی فرد، کمک شایانی به فرد انجام دهند.خدمات پرستاری در منزل، به افرادی ارائه می شود که به هر دلیل قادر نیستند تا مراحل درمان خود را در بیمارستان طی کنند و منزل خود را ترجیح می دهند. این نوع خدمات به صورت موقت و یا شبانه روزی قابل دریافت هستند. از جمله ی این موارد می توان به تزریقات، پانسمان، خدمات فیزیوتراپی، گفتار درمانی، آموزش بهداشت روحی و جسمی، مراقبت از سالمند، مشاوره و خدمات بارداری، مراقبت از نوزاد، انجام فوریت های پزشکی، ارائه خدمات بازتوانی، انجام سونداژ ادراری و نمونه گرفتن از بیمار اشاره کرد. البته شما برای دریافت خدمات تخصصی آزمایشگاه می توانید از امکان آزمایش در منزل استفاده کنید.

آزمایش در منزل

ارائه خدمات آزمایشگاهی در خانه برای افرادی که قادر به مراجعه ی حضوری نیستید و یا به دلیل شرایط کرونا و خطرات محیط آزمایشگاه، انجام آزمایش در منزل را ترجیح می دهند، در نظر گرفته شده است.

آزمایش در منزل در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی کرده و تنها با پر کردن یک فرم درخواست، آزمایشگاه را به خانه ی شما انتقال می دهد تا در فضای خانه، تمام تست های آزمایشگاهی شما انجام شده و حتی برای جواب دهی نیز نیازی به مراجعه نداشته باشید. در صورتی که آزمایش شما نیاز به شرایط ناشتا و یا دستورالعمل های خاصی باشد، کارشناسان آزمایشگاهی ما، قبل از مراجعه، تمامی موارد را با شما هماهنگ خواهند کرد.

ویزیت آنلاین قلب و عروق در منزل

ویزیت واریس در منزل

واریس از جمله بیماری‌های شایع عروقی است که به صورت برجسته شدن وریدها به خصوص در اندام تحتانی خود را نشان می‌دهد. یکی از راه‌های تشخیص دقیق شدت واریس و تصمیم‌گیری بهتر برای درمان، انجام سونوگرافی واریس است. این کار توسط دستگاه و از طریق امواج اولتراسوند انجام می‌شود و شدت، وسعت و عمق واریس را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بعضی درمان‌های واریس از جمله روش اسکلروتراپی نیز در صورت نیاز در منزل بیمار قابل انجام خواهد بود.

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید ؟

 • نام و سن بیمار
 • سابقه بیماری
 • داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
 • علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
 • اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد.
 
 

شما می توانید درخواست ویزیت در منزل را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. همکاران ما جهت هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

ویزیت در منزل

 • قیمت: 2,200,000 تومان
  60 هزار تومان بابت ویزیت توسط پزشک به فاکتور شما اضافه گردیده است.
 • 0 تومان

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟