در شرایط زندگی امروزی و با توجه به مشغله های کاری یا ناتوانی‌های جسمی و حرکتی بسیاری از افراد، و همین طور به دلیل شیوع بیماری کرونا که خطر ابتلا به آن در مراجعه به مراکز درمانی بیشتر می‌شود، بسیاری از بیماری‌ها از جمله بخش زیادی از بیماری‌های قلبی را می‌توان خارج از مطب و مراکز درمانی و در منزل مورد ارزیابی و درمان قرار داد.

با استفاده از خدمات ویزیت خانگی، بدون نیاز به مراجعه ی حضوری بیمار در شرایط کرونا، هر فردی می تواند از امکانات سلامت و درمان در خانه بهره مند شود. ویزیت آنلاین بخشی از این نیاز را برطرف می‌کند.

ویزیت آنلاین قلب و عروق در منزل

خدمات پزشکی در منزل

خدمات پزشکی در منزل مطب تخصصی دکتر محمد حسین نجفی در زمینه ی ارائه مشاوره، ویزیت در منزل و انجام تست های مراقبتی می باشد. از جمله ی این خدمات میتوان موارد زیر را نام برد:

ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت شما در منزل بدون نیاز به مراجعه حضوری

در ویزیت تخصصی قلب، شرح‌حال و سوابق قلبی بیمار و مشکلات مرتبط او بررسی و ارزیابی می‌شود. سپس معاینات لازم برای بررسی شرایط فعلی بیمار انجام می‌شود و نتایج آزمایش‌ها و بررسی‌های قلبی و نوار قلب‌های قبلی بیمار مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس بر اساس مجموع شرایط بیمار، برای انجام بررسی‌های تشخیصی بیشتر در منزل یا ارجاع بیمار به مراکز تشخیصی و درمانی و همین طور تجویز داروهای مورد نیاز برای بیمار، تصمیم‌گیری می‌شود.

۱- گرفتن نوار قلب در منزل

نوار قلب از جمله روش های تشخیص بیماری‌های قلبی است که توسط متخصص قلب در منزل نیز قابل انجام است. دستگاه نوار قلب از طریق الکترودهایی به دست‌ها پاها و روی قفسه سینه بیمار متصل می‌شود و از این طریق، امواج الکتریکی قلب را ثبت و روی کاغذهای مخصوص نوار قلب آن را ثبت می‌کند.

پزشک با استفاده از این تست می تواند تا حدودی به میزان گرفتگی رگ‌های قلبی، تشخیص حمله‌های قلبی و کنترل ضربان قلب بپردازد.

۲- اکوکاردیوگرافی در منزل

یک تست تصویربرداری با کمک امواج اولتراسوند از قلب است که به منظور تشخیص مشکلات قلبی استفاده می‌شود. با گذاشتن پروب مخصوص اکوکاردیوگرافی روی نقاط مختلف قفسه سینه، ساختار قلب و حفرات و دریچه‌های قلب و همین طور عملکرد تخلیه‌ای قلب و شدت و سرعت تخلیه خون توسط قلب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

اکوکاردیوگرافی تا حد قابل قبولی وضعیت ساختاری و عملکردی قلب را به به متخصص قلب و عروق نشان می‌دهد تا بر اساس آن درباره تشخیص و درمان بیماری تصمیم‌گیری شود.

۳- هولتر فشارخون در خانه

در صورتی که فشارخون بیمار در اندازه‌گیری‌های مختلف، اعداد مختلفی را نشان دهد، یک راه تشخیص قطعی فشارخون یا بررسی میزان اثربخشی درمانی که برای فشارخون آغاز شده، هولتر طولانی‌مدت فشارخون است.

هولتر دستگاهی الکترونیکی است که کاف فشارسنج آن دور بازوی بیمار بسته می‌شود و به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت به فواصل هر نیم ساعت تا یک ساعت، فشارخون بیمار را اندازه‌گیری و ثبت می‌کند. پس از این بازه ۱ تا ۲ شبانه‌روز، نتایج هولتر توسط پزشک مورد بررسی قرار می‌گیرد و بر اساس آن تشخیص فشارخون صورت گرفته و در مورد درمان لازم برای کنترل فشارخون تصمیم‌گیری می‌شود.

۴- انجام نوار قلب در منزل

یک نوع دستگاه الکتروکاردیوگرافی کوچک است که فعالیت‌های الکتریکی قلب را ثبت می‌کند.
هولتر ریتم قلب در واقع همان دستگاه نوار قلب است که به مدت طولانی‌تر برای بیمار نصب می‌شود تا اختلالات ریتم (آریتمی‌های قلبی) بیمار را بررسی و ثبت کند. بر اساس نتایج هولتر ریتم قلب، پزشک درباره تشخیص آریتمی و درمان‌های لازم برای آن تصمیم‌گیری می‌کند. در مواردی ممکن است برای بررسی یا درمان‌های تخصصی‌تر بیمار به کلینیک‌‌های آریتمی قلب ارجاع شود.

ویزیت واریس در منزل

واریس از جمله بیماری‌های شایع عروقی است که به صورت برجسته شدن وریدها به خصوص در اندام تحتانی خود را نشان می‌دهد. یکی از راه‌های تشخیص دقیق شدت واریس و تصمیم‌گیری بهتر برای درمان، انجام سونوگرافی واریس است. این کار توسط دستگاه و از طریق امواج اولتراسوند انجام می‌شود و شدت، وسعت و عمق واریس را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بعضی درمان‌های واریس از جمله روش اسکلروتراپی نیز در صورت نیاز در منزل بیمار قابل انجام خواهد بود.

ویزیت آنلاین قلب و عروق در منزل

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید ؟

  • نام و سن بیمار
  • سابقه بیماری
  • داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
  • علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
  • اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد.
 
 

شما می توانید درخواست ویزیت در منزل را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. همکاران ما جهت هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

ویزیت در منزل

  • قیمت: ۶۰,۰۰۰ تومان
    ۶۰ هزار تومان بابت ویزیت توسط پزشک به فاکتور شما اضافه گردیده است.
  • ۰ تومان