دکتر محمد حسین نجفی

درباره دکتر محمد حسین نجفی متخصص قلب

خانه > درباره ما

کلینیک قلب و عروق دکتر نجفی

دکتر محمد حسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی هستند. دیگر تخصص های ایشان شامل: درمان فشار خون، درمان واریس، انجام هولتر مانیتورینگ قلب و غیره می شود.

برخی از دستاورد های من در این سال ها عضویت در انجمن قلب آمریکا ، مدیریت بخش قلب ایفمارک (بخش پزشکی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران) ، عضویت در انجمن پزشکی هسته ای آمریکا و عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد علوم پزشکی واحد تهران می باشد. شما همراهان عزیز می توانید از طریق راه های ارتباطی با من در تماس باشید.

تحصیلات دانشگاهی

فارغ التحصیل پزشکی عمومی – دانشگاه آزاد ۷۴ تا ۸۱
تخصص قلب و عروق دانشگاه جندی شاپور ۸۵ تا ۸۹
فلوشیپ آنژیوپلاستی ۹۳ تا ۹۵

دستاوردها

عضو انجمن قلب آمریکا
مدیر بخش قلب ایفمارک(بخش پزشکی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران)
عضو انجمن پزشکی هسته ای آمریکا
عضو هیئت علمی

خدمات کلینیک

دکتر محمد حسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوپلاستی چندین سال است که به صورت تخصصی در زمینه درمان و کنترل بیماری های قلبی از طریق تجویز دارو و یا انجام روش های پیشرفته از جمله آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی فعاليت دارند. از آنجایی که برخی مشکلات قلبی با دیگر بیماری ها در ارتباط هستند و جهت رفاه حال مراجعه کنندگان عزيز، در کلینیک تخصصی دکتر نجفی علاوه بر متخصصین قلب،‌ پزشکان دیگری از جمله دکتر داخلی، ریه،‌ عروق،‌ دیابت و …. حضور دارند تا روند درمان شما عزيزان با دقت و سرعت بالاتری انجام شود. برخی از خدمات تخصصی ما در ادامه قابل مشاهده هستند. برای اطلاعات بیشتر می توانید بر روی گزینه مورد نظر کلیک نمائید.

محیطی آرام و مدرن

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟