دکتر محمد حسین نجفی

پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون،
اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ.

– پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند.
– پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد.
– از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

قلبی - پرسش 76541

  • تصویر کاربر حسینی جمعه ۸ آذر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 132 داروشناسی
    سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر مادرم دو تا فنر تو قلبشون گذاشتن یک هفته ای هست آثار کبودی رو پاهاشو ایجاد شده علتش چی میتونه باشه من قرص ها رو به همراه تصویر آثار کبودی براتون میفرستم ممنون میشم راهنمایی کنید قرص هایی که مصرف میکنن آ اس آ ۸۰ - متورال ۵۰ -آتورواستاتین ۲۰ -اسویکس- آملودیپین۵ و دروکانتین۲/۶ هست
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۸ آذر ۹۸( 3 سال پیش)

      سلام.ممکنه در اثر بیماری لایم باشه

      به متهصص عفونی مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟