پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون،
اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ.

– پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند.
– پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد.
– از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

عوارض دارویی - پرسش 74961

  • تصویر کاربر هانیتا جمعه ۱۹ مهر ۹۸( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 123 داروشناسی
    سلام دکتر
    خسته نباشید
    هفته ی پیش به دلیل تنگی نفس به پزشک مراجعه کردم ومعلوم شد که سینوزیت دارم. یک هفته است که تریمودسازول مصرف می کنم ولی نه تنها بهتر نشدم بلکه عوارض جانبی هم پیداکردم. تنگی نفسم بیشتر شده و چشم هایم سیاهی می رود و بیش از اندازه خسته می شوم و سردرد و چسم درد و سرگیجه دارم.
    با توجه به اینکه دانشگاه می روم نمی دانم که باد ادامه بدهم یا قطع کنم؟
    ببخشید وقت شما را گرفتم.
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۹ مهر ۹۸( 3 سال پیش)

      سلام

      باید حتنا مراجعه کنید و معاینه و اکو شوید

    2. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۹ مهر ۹۸( 3 سال پیش)

      سلام

      باید حتنا مراجعه کنید و معاینه و اکو شوید 

      از نظر امبولی بررسی شوید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.