جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

دارو برای چربی خون – پرسش ۹۴۸۵۰

 • تصویر کاربر Eli چهارشنبه ۵ آذر ۹۹( ۶ ماه پیش) تعداد بازدید: ۵۲ داروشناسی
  سلام اقای دکتر عزیز
  من قبلا هم مزاحمتون شده بودم برای پریکاردیت بعد از کرونا که سه ماه پیش مبتلا شده بودم و عوارضش هنوز ادامه داره و به خاطر تشخیص پریکاردیت الان کلشیسین مصرف میکنم. و فرمودین ازمایش crp انجام بدم که هنوز نتونستم. حتما بعد از ازمایش مزاحمتون میشم.
  تو کامنتها در مورد دارو برای تری گلیسیرید بالای ۳۰۰ و کلسترول بالای ۲۰۰ پرسیده بودم که فرموده بودین باید دارو مصرف کنم. البته خیلی وقته این مشکل رو دارم ولی قبل از کرونا پیاده روی میکردم ولی الان بخصوص بعد از مبتلا شدن به کرونا برام اصلا مقدور نیست. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین که چه دارویی استفاده کنم که با کشیسین و پروپرانولول و فلوکسیتین و مونته لوکاس و یه عالمه ویتامین و لنسو پرازول و لووتیروکسین در تضاد نباشه 🥴.
  واقعا شرمنده و ممنون از راهنماییتون.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۴ آذر ۹۹( ۶ ماه پیش)
   لیست کامل داروهایتان را بنویسید
  2. تصویر کاربر Eli سه شنبه ۴ آذر ۹۹( ۶ ماه پیش)
   لووتیروکسین و ملاتونین
   لنسو پرازول ویتامین دی ۲۰۰۰
   فلوکسیتین ویتامین سی۱۰۰۰
   پروپرانولول زینک ۳۰
   کلشیسین ویتامین ب۱۲
   مونته لوکاس گاهی کلسیم و مولتی ویتامین
   اسپرین ۸۱ و گاهی کیوتن …
   هر ماه هم ده روز دوفاستون

   جدیدا هم بعد از کرونا اینقدر جوش زدم داکسی سایکلین بهم تجویز کردن. چند روزه اونم میخورم. کلا خودم و معده ام داغون شدیم. سابقه ی کمکاری تیرویید و هلوکوباکتر و مشکلات معده رو هم از قبل داشتم. چربی خون هم بود ولی خیلی پیاده روی میکردم و تنیس بازی میکردم . الان بعد کرونا نمیتونم. دکتر ریه گفت تا ۶ ماه ممنوع الورزش فقط پیاده روی اروم . کبد چرب هم گرید یک. فریتین هم اومده رو ۲۰.
   واقعا شرمنده و ممنون از اطف و‌کمکتون.
  3. تصویر کاربر Eli چهارشنبه ۵ آذر ۹۹( ۶ ماه پیش)
   و یک هفته است کمی گوش چپ درد میکنه و داکسی رو به خاطر جوش و گوش مصرف میکنم. که نمیدونم واقعا این گوش درد هم به کرونا مربوطه یا نه. چون گاهی چشم چپ هم کمی درد و سوزش میگیره🙏🙏🙏
  4. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۵ آذر ۹۹( ۶ ماه پیش)
   قرص اتورواستاتین ۲۰ را برای چریی سه ماه استفاده کنید و مجددا تست بدهید، به نظرم با این حجم دارو ویتامین سی را قطع کنید ویتامین د را هم اول ازمایش بدهید اگر لازم بود ادامه بدهید، کیوتن هم فایده ندارد مصرف نکنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید