پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

پی وی سی – پرسش ۷۶۴۶۴

 • تصویر کاربر Ali سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۹۲ تپش قلب
  ضربات نابجای قلبی سلام و عرض احترام

  من ۴۸ سالمه . حدود ۵ ساله که آریتمی و PVC خیلی کم و خفیف داشتم . و روزی یکعدد متوهگزال ۴۷۵ مصرف میکردم . اما متاسفانه جدیدا حدودا یکماه که PVC یا یک ضربان نابجای قلبی دارم که خیلی حس بد و احساس گیجی سر بهم دست میده و شدیدا میترسم و استرس میگیرم و جالبه اونهم فقط پس از صرف هر وعده غذایی مثل ناهار یا شام و پر شدن معده اتفاق می افته . دکترم متوهگزال ۴۷۵ رو اضافه کرد به ( دو عدد ) در روز ولی متاسفانه خوب نشدم تا اینکه قرص کنکور ۵ میلی رو روزی ( دو عدد ) جایگزین متوهگزال کردن و الان حدود ۱۵ روز گذشته ولی کماکان من pvc هرازگاهی ضربان نابجای قلبی رو دارم الی الخصوص زمان پس از صرف ناهار یا شام‌شروع میشه و احساس سبکی سر و استرس و گیج میشم . لطفا بفرمایید من چکار کنم ؟؟ دوباره برگردم به قرص متو هگزال یا کنکور رو ادامه بدم ؟؟ من چجوری میتونم از شر این ضربه نابجا که اذیتم میکنه خلاص شم .
  جدیدا هم پس از مصرف کنکور پیاده روی نمی تونم بکنم سرم گیج میره .

  در اردیبهشت ماه امسال ۹۸ سی تی آنژیو کردم در بیمارستان شهید رجایی همچی اوکی و نرمال و سالم بود و گفتند ساختمان قلبت کاملا سالم هستش .


  لطفا من را راهنمایی بفرمایید .
  ????????????
  سپاسگزارم????????
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۲ آذر ۹۸( ۲ سال پیش)

   سلام

   در صورت عدم تحمل دارو و وجود علایم باید کانون اریتمی ابلیت بشه

   به فوق eps مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.