سوالات شایع

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

عوارض قص پیل- وی - پرسش 71365

  • تصویر کاربر باران یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 10 ماه پیش) داروشناسی
    سلام آقای دکتر
    وقت شما بخیر
    مادر بنده 55 ساله من، حدود یک سال می شود که به دستور پزشک مغز و اعصاب، قرص پلی پیل- وی را برای فشار خون خود استفاده میکند. و چند ماه هست که روی دست و پاهاش لکه های تیره (تصویر آن را ضمیمه کردم) به وجود آمده، ممکن است از عواض این قرص باشد؟ آیا باید مصرف دارو را قطع کرد؟ برای جلوگیری از ایجاد این لکه ها چه توصیه ای دارید؟
    سپاسگزارم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۶ مرداد ۹۸( 10 ماه پیش)

      سلام

      به نطر نمیرسه جز عوارض دارو باشه

      باید جهت معاینه مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی