پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

کبودی پا پس از واکسن استرازنکا – پرسش ۱۰۶۴۹۳

  • تصویر کاربر سحر سه شنبه ۱۳ مهر ۰( ۸ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱۲۲ پلاکت خون
    سلام من خانم ۳۲ ساله هستم که حدود ۱۷ روز پیش واکسن استرازنکا تزریق کردم . چهار روز پیش چند نقطه مختلف در پاهایم بخصوص پشت ران و زانو دچار کبودی شده . تست دی دایمر و PT و داپلر رنگی دادم . دکتر اورژانس گفتند مشکلی نیست و هیچ دارویی نداند. امروز چند نقطه دیگه اضافه شده . خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگرانم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۳ مهر ۰( ۸ ماه پیش)
      اینها عوارض واکسن است که خطر خاصی ندارد اصلا و به مرور رفع می شود ازمایشات سالم هستند و نگران نباشید اصلا
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.