پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

تیر کشیدن و درد قلب – پرسش ۶۰۷۹۸

 • تصویر کاربر باران یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷( ۳ سال پیش) تعداد بازدید: ۹۴ سوزش و تیرکشیدن قلب
  سلام ، با تشکر از راهنمایی تون من سوالم رو دیروزپرسیدم که قلبم به طور ناگهانی تیر میکشید که البته گاهی توی یک روز چند بار اتفاق میفته و گاهی هم توی یک روز ممکنه یک بار اتفاق بیفته و همچنین نمی تونستم بدوم و تنگی نفس پیدا میکردم و فرمودید که اول باید اکو شوید ، می خواستم بدونم اگر واقعا جدی هست به خانواده بگم و اکو انجام بدم چون فکر نمیکنم اینکه تیر کشیدن و دوبار در روز و درد گرفتن کمتر از یک دقیقه و دویدن با تنگی نفس که البته شرایطش در اون لحظه برام سخته و راه رفتن با کمی تنگی نفس و خستگی کلا در طول روز خیلی مشکل جدی باشه و زنگ خطر باشه البته پدرم هم فشار و چربی دارند و دیابت و چند سال پیش آنژیوگرافی هم کردند و مادر بزرگم هم دو بار به خاطر قلبشون بستری شدند و فکر کنم فنر زدند براشون ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
  1. تصویر کاربر باران دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷( ۳ سال پیش)
   سلام اگر ممکنه آقای دکتر پاسخ سوالم رو بدید ممنون ، چون خیلی نگرانم.
  2. تصویر کاربر باران سه شنبه ۲۴ مهر ۹۷( ۳ سال پیش)
   و این رو هم ضمیمه کنم که چند سال پیش دو بار جراحی گوش داشتم که یکی پیوند لاله گوش از دنده و ۲۰ روز بعد که عفونت کرد و دوباره عمل کردم و دوباره ۱۵ روز بعد ، ۲۱ روز بیمارستان بستری بودم به علت عفونت شدید که قوی ترین آنی بیوتیک هارو هم استفاده کردم، که البته فکر نمیکنم این عفونت ربطی داشته باشه.
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷( ۳ سال پیش)
   سلام
   به این سکل نمیشه نظر داد
   شما حتما باید ویزیت و معاینه شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.