سوالات شایع

مصرف متورال - پرسش 66648

  • تصویر کاربرفرزاد یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 3 ماه پیش) داروشناسی
    سلام آقاى دكتر مدت چهار سال است كه روزى يك نصفه قرص متورال پنجاه ميل مى خورم اين دارو همراه آتورواستاتين تجويز شد مدت يكسال است كه اين قرص را قطع كردم مراقب تغذيه ام هستم و ورزش ميكنم چند روزى است كه دچار سرگيجه به هنگام برخاستن شده ام ميتواند از عوارض متورال آنهم بعد از اين همه سال مصرف باشد؟؟؟از شما ممنونم
    1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفییکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( 3 ماه پیش)

      سلام

      خیر

      بهتره هم به پزشک قلب و مغز و اعصاب مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفاٌ امتیاز دهید
4 (0%) 1 رایs

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی