پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

راهنمایی جهت قطع قرص – پرسش ۸۱۵۱۹

 • تصویر کاربر میلاد سه شنبه ۶ اسفند ۹۸( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۷۶ پلاکت خون
  سلام آقای دکتر پدر بنده ۳ سال پیش پشت فرمون حالت تشنج و یا سکته خفیف در ناحیه سر بهش دست داد چند روز بیمترستان بستری بود بعدش مرخص شد که چند روزی خوب بود ولی در ناحیه گردن و سر احساس درد و سوزش داشت که تهران خدمت آقای دکتر کچویی متخصص مغز و اعصاب رفتیم و طی آزمایش‌هایی مارو فرستادن پیش دکتر علیرضا سعادت متخصص خون فرستادند که آزمایشی گرفتن و طبق جواب آزمایش گفتن که خونتون ی فاکتوری داره که باعث لختگی میشه و پلاکت خونت مشکل داره که باید تا آخر عمر قرص وارفارین بخورین بعدش دوباره فرستادن پیش دکتر کچویی و سه نوع قرص وارفارین آسپرین بچه و دپاکین تجویز کردند که الان طی این ۳ سال تحت نظر دکتر کچویی هست پدرم و ماهی یک آزمایش PT INR جهت کنترل PT INR میدن و چون این قرصا عوارض خیلی زیادی دارند پدرم خیلی اذیت میشند با استفاده از این داروها و دکتر کچویی گفتند که اگه داروهارو قطع کنی باعث سکته میشه
  میخواستم راهنمایی کنید که این قرصها جایگزینی داره مثلا مواد غذایی مصرف کنه یا مواد غذایی نمیتونه جایگزین باشه لطفا راهنمایی کنید..
  ی سری از دوستان میگند که مواد غذایی میتونه جایگزین باشه
  لطفا رهنمایی کنید که آیا میشه یا خیر
  یا اگه جایگزین کنیم مشکلی پیش میاد
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۶ اسفند ۹۸( ۲ سال پیش)

   سلام

   پاسخ شما داده شد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.