پرسش از دکتر

تنگی نفس و تپش قلب - پرسش 117978

  • تصویر کاربر شیدا شنبه ۱۴ مرداد ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 81 تپش قلب
    با سلام به اقای دکتر
    من بعد از مصرف سیگومت دچار دردمفاصل و کم حالی شدم و دارو را به سینوریپا پانصد تغییر دادم خدا رو شکر بهتر شدم ولی نگرانم بعد از مدتی این دارو هم منو اذیت کنه نکته ی مهم این که سالها فشارم نرمال بود و بعد از مصرف سیگومت افت شدید فشار خون و با فاصله ی کمتر از دو بین سیستول و دیاستول مواجه شده بودم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۱۴ مرداد ۲( 8 ماه پیش)
      با سلام افت فشار با این داروها توجیه نمی شود و لی ممکن است با یک دارو بدن سازگار ینداشته باشد...بدون اضطراب داروی دوم را مصرف فرمایید...
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
4.6/5 - (9 امتیاز)

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟