سوالات شایع

مضرات دارو - پرسش 74437

  • تصویر کاربر موسایی دوشنبه ۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش) آنژیوگرافی
    با سلام
    من در تاریخ 98/06/31انژیوگرافی قلب انجام دادم ازماش قبل از سیتی نشان می داد که کراتینین م 1/9می باشد . ایا با تزریق این دارو کراتینین من افزایش می یابد به یک متخصص داخلی مراجعه کردم چنان مرا از اینکار ترسوند که نزدیک بود قالب تهی کنم .اگه این امکان وجود داره چرا با وجود دیدن برگه ازمایش توسط تکنیسین باز به من دارو تزریق کرد لطفا در این خصوص مرا راهنمایی بفرمایید که الان چکار کنم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی دوشنبه ۸ مهر ۹۸( 1 ماه پیش)

      سلام

      گاهی میتونه افزایش کراتینین بدهد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی