پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

واریس – پرسش ۸۶۹۲۲

 • تصویر کاربر فاطمه یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۶۹ گرفتگی عروق پا
  سلام آقای دکتر خسته نباشید من ۳۰ سالمه یه مدت هست که لاغر شدم از قبل هم لاغر بودم ولی بعد از این رگ های بدنم مشخص شده حتی مویرگ ها کم کم مشخص دارن میشن و رگ ها ابی رنگ هست از زیر گردن تا مچ پا حتی دست ها هم هست پشت زانوهام هم مثل شاخه درخت هست. و چند تا خال مثل نقطه های قرمز هم روی بدنم شده حتی دکتر رفتم برام نوار قلب و تست ورزش نوشتن انجام دادم گفتن مشکلی نداری و سونوگرافی کالر داپلر هم نوشتن انجام دادم توی سونو نوشتن واریس نیست ولی وقتی زانوهام رو تا میکنم مویرگ هام مشخص میشه و میسوزه و درد میگیره.از لگن درد دارم تا زانو و پشت زانو درد دارم آزمایش خون هم دادم یه مقدار ویتامین دی پایین بود و یه مقدار عفونت ادراری داشتم چندتا دکتر رفتم این مدت و متاسفانه نفهمیدم علت درد چیه عکس سونوگرافی و عکس از پاها هم فرستادم.ممنون میشم راهنمائیم کنید.نگرانم واریس باشه .
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۳ تیر ۹۹( ۲ سال پیش)
   سلام عکس عروق را ندیدم ولی احتنالا واریس سطحی است
  2. تصویر کاربر فاطمه جمعه ۱۳ تیر ۹۹( ۲ سال پیش)
   سلام آقای دکتر پس چرا توی سونوگرافی عروق پا که انجام دادم کاملا پشت ساق پا رو سونو‌ کردن و گفتن واریس نیست؟یعنی تو سونوگرافی نشون نداده؟
   عکس عروق رو براتون الان میفرستم
   ممنون از لطف و محبت شما منتظر پاسختون هستم.
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹( ۲ سال پیش)
   سلام مجدد عکسی ارسال نشده
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.