پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

آنژیوپلاستی و مشکل کلیه – پرسش ۵۶۶۲۹

 • تصویر کاربر مونا شنبه ۱۶ تیر ۹۷( ۴ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۱۸ آنژیوپلاستی
  Mona Ghajar:
  سلام
  پدر من ۷۶ سال دارند، یک شنبه شب با یک درد شدید در ناحیه قلب به بیمارستان مراجعه کردند که بعد از گرفتن نوار قلب، پدرم بالا آوردند.
  بلافاصله آنژیو گرافی و پلاستی براشون انجام شد و یک رگ که کاملا بسته شده بود باز شد، در آنژیوگرافی گفته شد سه رگ ایشون درگیر هست، یکی کامل گرفته بود که با آنژیوپلاستی باز شد، یکی ۹۰%و دیگری ۳۰% دیروز مجدد آنژیوپلاستی براشون انجام شد و گفتند دو رگ دیگر رو هم باز کردند و قرار شد امروز به بخش منتقل شوند ، اما گفتن که در آزمایش خونشون فاکتوری بالا پایین هست و باید فردا سونوگرافی کلیه انجام بدهند?.
  در آزمایش خون اولی بعد از آنژیوپلاستی مشخص شد که قند خون پدرم بالاست، که البته قبلا کمی بالا بود اما نه زیاد که با داروهای گیاهی تحت کنترل بود.
  دیروز هم دستگاه فشار پدرم را که همیشه ۱۳.۵روی۸.۵بود ۸.۴روی۵نشان داد که به پرستارشون گفتیم و گفتند دارو را قطع کردیم. اما امروز هم ۹.۶روی ۵.۸ بود.
  راستش پدرم بیمارستان قلب شهید رجایی هستند که دولتی هست و دکترشون بهرام محبی هستند، آنژیوپلاستی اول و خودشون انجام دادند اما آنژیو دوم رو بدون اطلاع ما رزیدنت هاشون انجام دادند? و ما نگران این هستیم که نکنه.‌… مثلا آنژیو طولانی شده و تزریق دارو بیش از اندازه بوده که منجر به نارسایی کلیه شده?
  آنژیو اول چهل دقیقه و آنژیو دوم ۱:۳۰ طول کشید.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۱۶ تیر ۹۷( ۴ سال پیش)
   سلام
   برای بررسی نارسایی کلیه ازمایش انجام میشه و اگر کلیه مسکلی باشه میشه فهمید
   برایفشارشون میشه دوز داروهاشونو تنظیم کرد
   بیمارستان رجایی بیمارستان خوبیه و جای نگرانی نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.