پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

درد در نواحی مختلف بدن – پرسش ۸۴۸۶۰

 • تصویر کاربر متین جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۰۵ درد قفسه سینه
  سلام وقتتون بخیر
  جناب دکتر من مدتی هست که دچار مشکلات گوارشی هستم و در کنار آنها احساس گرفتگی و خشکی درناحیه گلو، درد در قفسه سینه، سر درد و گوش درد گاها ودرد خفیف کف پای چپ به خصوص هنگام راه رفتن و تیک های عصبی گهگاه در مفصل دست چپ میباشم. ضمن اینکه رفلاکس معده و مشکلات عصبی دارم. به نظر شما این علایم به مشکلات قلبی و عروقی مربوط است ؟ و اینکه چه کاری به نظرتان صلاح است انجام دهم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش)
  2. تصویر کاربر متین جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش)
   جناب دکتر من ۲۶ سالمه و سابقه سیگار کم دارم. ضمن اینکهسابقه بیماری خاصی ندارم و تا قبل ۱۲ بهمن که این موضوع شروع بشه ورزش هم میکردم. گاهی اوقات نفس کشیدن هم برام مشکل میشه و رفلاکس هم دارم. فشار خونم نرمال هست (۱۱.۵ روی ۸.۵) ولی از قند خونم اطلاع ندارم. چندی پیش آزمایش کشت خون و کشت مدفوع هم دادم و همه چیز نرمال بود.
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۵ فروردین ۹۹( ۲ سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.