سوالات شایع

تپش بعد از خوردن بیزوپرولول - پرسش 76877

  • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸( 2 ماه پیش) داروشناسی
    سلام اقای دکتر من برای تپش قلبم به دکتر مراجعه کردم
    اکو و هولتر اوکی بود من مشکل معده هم دارم که پنتوپرازول 40 مصرف میکنم
    قرص بیزوپرولول 2.5 بهم دادند صبحا اما من نصفش میکردم و میخوردم اما بعد از خوردن قرص تپش قلب میگیرم تا 120 و سریع میرم اورژانس اما بعد 1 ساعت خوب میشه و میاد پایین
    علت چیه اقا دکتر که بعد خوردن قرص تپش میگیرم
    قبلا اینجوری نبودم الان چند روزه اینطوری میشم 4 ماهه مصرف میکنم اقای دکتر ممنونم
    قرص رو هم قبل از صبحانه مصرف میکنم و نصف میکنم 2.5 رو که میشه 1.25
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸( 2 ماه پیش)

      سلام

      احتمالا به دنبال افت فشار اتفاق میفته

      دارو رو قطع کنید و پروپرانولول ۱۰ هر ۱۲ ساعت مصرف کنید و اگر اضطراب دارید به روانپزشک مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی