جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

سوزش – پرسش ۶۶۵۹۵

 • تصویر کاربر Mansour یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۴۸ سوزش و تیرکشیدن قلب
  سلام خسته نباشین
  من ۲۵سالمه حدود سه ماه پیش درد و سوزشی در بدنم آغاز شد ک در نهایت تمرکز این درد بیشتر در سمت چپ قفسه سینه و شانه و دست چپ شد همون موقع نوار قلب و اکو از قلب انجام شد ک مشکل خاصی نبود در قلب جز تاکیکاردی بخاطر استرس زیاد و فشار شریان ریه ام بالا گزارش شد اما هیچگونه علامت بالینی نداشم از pap بالا و هایپرتروفی خفیف دهلیز راست و گاهی pvc میزنم ک حس میکنم و در EKG هم مشاهده شد البته ممکن ۱۰ روزی یا ۲۰ روزی چن تا pvc میزنم pvc از زمانی حس میکنم ک بتا بلوکر ابتدا متورال الانم کانکور مصرف میکنم . مرحله بعد ب متخصص داخلی مراجعه نمودم ک تشخیص GERD بود. ک امپرازول و رانیتدین تجویز کردن ک فاید. نداشت.این درد بیشتر سوزشی گاهی سمت راست ولی بیشتر سمت چپ و با فعالیت مرتبط نیست گاهی حس میکنم از درون دارم میسوزم کف پاهام هم میسوزه گاهی نتایج آزمایشگاهی هموگلوبین منو ۱۷.۵ و triglycerid 275گزارش کرده در ضمن گوش سمت چپم سوت میکشه ممکن بخاطر پلی سایتمی و یا چربی باش؟
  ی مدت نفسم ی کم تنگ میشد اما مرتبط با فعالیت نبود یعنی راه میرفتم بهتر بودم و ورزش میکردم
  الان تقریبا ۴ماه گذشته بنظرتون ممکنه از پلی سایتمی و استرس باش و اینکه خودم از اناتومی و فیزیولوژی قلب اشنا هستم و استرس باش؟
  یا ن خود قلب مشکل داره؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸( ۲ سال پیش)

   سلام

   علایمتون بیشتر اصطرابیه و به پلی سایتمی ربط نداره

   بهتره به روانپزشک مراجعه کنید

   اگر بهتر نشدید با مدارک مراجعه کنید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید