جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

پانیک یا قلب – پرسش ۵۹۹۴۱

  • تصویر کاربر Elham شنبه ۱۷ شهریور ۹۷( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۱ افتادگی دریچه میترال
    با سلام.آقای دکتر من به دکتر قلب مراجعه کردم و گفتن افتادگی دریچه قلب دارم و چندان اهمیتی نداره و در قسمت rezultدکترنوشتندmvp with trin mR
    Ef:65%
    No pE
    No RwmA
    TR:lt pAp:25
    اقای دکتر من نتیجه اکو رو براتون تو سه عکس فرستادم مشاهده کردید و نوشتین اکو قابل قبوله و مشکل مهمی نیست!سوالم ازخدمت شما اینه آقای دکتر من پس چرا با خوردن قرصای سیتالوپرام وپروکساید همچنان در ناحیه گلو احساس حمله میکنم آیا این ناشی از برگشت خون به دهلیز نیست ؟چون من مطالبی در مورد این افتادگی دریچه در سایتتون مطالعه کردم ..!!
    آقای دکتر سرگیجم تقریبا برطرف شده و از حدودا یکماه پیش دچاربیهوشی نشدم اما قلب درد دارم و قفسه سینم دردمیکنه گاهی و احساس حمله میکنم بعضی مواقع در ناحیه گلو که به سمت گوش هام میزنه. آزارم میده و همش نگرانم از قلبم باشه ،،،درضمن دست راستمم بعضی مواقع درد میگیره و تیک هایی در قسمت چشمم وابرو داشتم و الان تقریبا میشه گفت کمتر شده ..من دانشجو هستم ۲۴ سالمه و دخترم
    خانم دکتری که بهشون مراجعه کردم گفتن پانیکه و قرصای اعصاب نوشتن ولی من قرص متورال ۵۰ رو هم همزمان دارم استفاده میکنم ..آقای دکتر باید چکار کنم خیلی نگرانم از آینده میترسم با وضعیت قلبم نگرانیم بیشتر شده باید چکارکنم ؟آیا ازدواج بدترش نمیکنه ؟ورزش بدنسازی چطور ؟آیا واقعا باید همش نگران قلبم باشم یا ذهنمو معطوف کنم به اعصاب و همون قرصارو بخورم توروخدا کمکم کنید خیلی سخته آقای دکتر..آقای دکتر کدرهگیری من در سوال قبل که براتون فرستاده بودم و اکو رو مشاهده کردید و گفتید قابل قبوله و مشکل مهمی نیست ۵۵۹۸۲۴ بود میشه دوباره اکورو نگاه کنید و ببینید شدت افتادگی تا چه اندازه ای است منو از نگرانی دربیارید زندگیم خیلی مختل شده ممنونم درضمن فشارخون؛ قند خون؛ چربی؛ تیروئید همه نرمال بود ..سپاسگذرارم
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۱۷ شهریور ۹۷( ۲ سال پیش)
      سلام
      احتمالا دوز داروتون کمه
      حتما به روانپزشک مراجعه کنید
      شما مشکل قلبی ندارید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید