پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

انژیوپلاستی – پرسش ۶۸۱۹۱

 • تصویر کاربر بهمن پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( ۳ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۲۲ آنژیوپلاستی
  سلام . اقای دکتر وقتتون بخیر . پدرم یک سال پیش در رگ lad استنت گذاشتند . دارو های مصرفیشون هم پلاویکس ، اترواستاتین ۴۰،آ اس آ ۸۰، کاپتوپریل ۵۰ ،کارودیلول ۶۲۵ و املودیپین نصف که شب ها مصرف میکنند . صبح ها هم پنتوپرازول ۲۰ ، کارودیلول و کاپتوپریل میخورند . امروز ساق هر دو تا پاشون ورم کرده و قرمزه . به قلبشون مربوطه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( ۳ سال پیش)

   سلام

   بله ممکنه

   باید حتما مراجعه کنند

  2. تصویر کاربر بهمن پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( ۳ سال پیش)
   اقای دکتر امروز ورم هر دوتا پا کلا خوابیده ، فقط یکی از ساق ها یه خورده دونه های قرمز داره مثله وقتی که بدن ادم حساسیت گرفته و بیرون میریزه . اقای دکتر شب قبلش پدرم مخلوط سیر ابلیمو خوردن که سیرش زیاد بود و بعدش هم خربزه و خرما. ممکنه در اثر حساسیت و گرمی بدن اینطور شده باشه ؟
   ما یه ماه پیش چکاپ رفتم و وضعیتشون اکی بود . فشارشون ۱۳ رو هشت و ضربان قلب همیشه ۷۰ است. الان هم دکترشون برای یک ماه دیگه نوبت دادند . اگر قرمزی و ورم کلا رفت باز هم به دکتر مراجعه کنیم ؟
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۸( ۳ سال پیش)

   سلام

   تا بیمار دیده نشه واقعا نمیشه نظر ددرست داد

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.