پرسش از دکتر

افت فشار خون - پرسش 77974

  • تصویر کاربر امیرحسین یکشنبه ۱ دی ۹۸( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 168 فشار خون
    با عرض سلام خدمت شما دکترمحترم مدت ۴روز هست که افت فشار دارم وهربار دکتر مراجعه نمودم سرم تجویز نمودن فشارم روی ۹ می باشد ولرزش دست وپا گرفتم البته حدود یک ماه می باشد که قرص آتورواستاتین۱۰ودیلتیازم۶۰ طبق تجویز دکتر قلبم وشبی یک آسپرین۸۰مصرف میکنم خواستم دلیل این افت فشار را بدانم واینکه این چندروز معده ام سنگین شده ودرد میکند آیا میتواند از عوارض این قرصها باشد در ضمن جواب آزمایش خون به پیوست ارسال می گردد با تشکر از شما
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۱ دی ۹۸( 4 سال پیش)

      سلام

      کم خونی دارید که احتمالا تالاسمی مینور هست

      دیلتیازم باعث افت فشار میشه

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟