سوالات شایع

داروی ریواروکسابان - پرسش 68583

  • تصویر کاربرزینب سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸( 4 ماه پیش) داروشناسی
    سلام دکتر
    مادر من۱۰ ماه پیش خونریزی مغزی کرده بود بعد که دست پای چپش لمس شده بود ما داشتیم به فیزیوتراپی ادامه میدادیم که یواش یولش پای چپش شروع به باد کردن کرد یعنی بعد از چند روزی خیلی پف کرده بود خیلی هم سنگین شده بود که بردیم سونوگرافی داپلر :نشون داد که خیلی لخته داره توی پایش که مجبور شدیم فیزیوتراپیو هم کنسل کنیم الان دقیقا هفت ماهه از قرص ریواروکسابان ۲۰ استفاده میکنه درسته از حجم لختش کم شده ولی بازم سنگینه و بازم کمی باد دارد و اینکه این قرصو تا کی باید مصرف کنه؟ چون واقعیتش هزینشم سنگینه..این قرصو همراه با آسپرین هم میخورد نکنه خطر ناک باشه؟.تورو خدا راهکار های بهم بگید تا این مشگل لخته حل شود ..راه زیاد برود درست میشود؟؟ میترسم یهو دارو را قطع کنم لطفا کمکم کنید چون سرپرستش منه دختره ۱۹ ساله ام ..واقعا نمدانم چیکار کنم
    1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیسه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸( 4 ماه پیش)

      سلام

      احتمالا دچار نارسایی وریدی شدن

      اگر هزینه اش زیاده با نظر پزسک به وارفارین تغییر بدید

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفاٌ امتیاز دهید
4 (0%) 1 رایs

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی