جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

اضطراب و افتادگی دریچه میترال – پرسش ۹۲۲۹۴

  • تصویر کاربر حسین سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹( ۴ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۹ افتادگی دریچه میترال
    سلام وقت بخیر. دکتر من اضطراب شدید دارم از طرفی رفتم متخصص قلب اکو و نوار قلب گرفتم. گفت شما پرولاپس داری و با دارو حل میشه. و به من داروی آنژیوپول داد که هر دوازده ساعت نصف باید بخورم. همراه این قرص دو قرص کلرودیازپوکساید ۵ و نوروتریپتیلین داد که فکر میکنم جفتشون قرص های ضد اضطراب و افسردگی هستن. مشکل من اینه این دو قرص و هیچکدام از قرص های ضد اضطراب بمن نمی سازه و باعث میشه از خواب بپرم یا دچار بی خوابی بشم. سوارشدن سنگین میشه دمای بدنم میره بالا. سوال من اینه اون قرص آنژیوپول به تنهایی مشکل پرولاپس رو حل میکنه یعنی میتونم این قرص های ضد اضطراب که اذیتم میکنه رو نخورم؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹( ۴ ماه پیش)
      ببینید مشکل پرولاپس کوچکترین اهمیتی ندارد و منشا مشکلات شما نیست، بسیاری افراد این مشکل را سالیان سال دارند و بدون هیچ مشکلی زندگی می کنند پس نگرانش نباشید چیزی که هست شما باید راه حلی برای مشکل اضطرابتان پیدا کنید چون منشا علایمتان همین است، انژیوپول برای کنترل اضطراب داروی خوبی است می توانید ادامه اش دهید. داروهای تجویزی روانپزشک را هم با دوز نصف قبل ادامه دهید شاید بهتر شد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید