پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

احساس سنگینی در ناحیه کتف – پرسش ۹۲۴۲۰

 • تصویر کاربر افرا پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۴۷ گشادی میترال
  با سلام و خسته نباشید ممنون از وقتی ک می گذارید.من ۲۰ روز از ابتلا به کرونام میگذره خب ضعف و بیحالی رو ک هنوز دارم یمدت طپش قلب بالای ۱۰۰ داشتم ک الان قرص میخورم و ب ۷۰ رسیده مشکلی ک اذیتم میکنه احساس سنگینی در ناحیه کتف هست ک تنفسمو با مشکل مواجه کرده البته قبل از درد کتف یمدت قلب درد داشتم و زیر جناغ سینه سمت چپ و قسمت چپ شکمم هم درد داشتم جدیدا هم رفلکس معده پیدا کردم و مشکل در بلع غذا.اسکن ریه و نوار قلبم نرمال بوده موردی ک بیشتر آزاردهنده است احساس سنگینی در کتف هست ک گاهی با درد گردن همراهه ،ک با فعالیت هر چند کم کتفم میگیره تنفسم مشکل میشه و حتما باید دراز بکشم .با سپاس.خانم ۳۸ ساله.من این مشکل و دیروز مطرح کردم و شما فرمودید نیاز ب اکو هست امروز رفتم اکو و عکس قفسه سینه گرفتم گفتن یمقدار گشادی دریچه میترال دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹( ۱ سال پیش)
   سلام اکو عالی است، مشکلی را نشان نمی دهد، گشادی میترال هم در حد خفیف است و جای نگرانی ندارد،به نظر می رسد این دردها منشا گوارشی دارند، مشورتی با متخصص گوارش هم بکنید، نگران نباشید، به لحاظ قلبی اکو خوب است
  2. تصویر کاربر افرا چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹( ۱ سال پیش)
   یک دنیا ممنون آقای دکتر.گشادی میترال ب چ علته و برای اینکه بیشتر نشه چه دارویی باید مصرف کنم؟ و اینکه با توجه ب ضربان قلب بالا و اینکه پروپرانول برای من تاثیری نداشت چ قرصی پیشنهاد می‌فرمائید????????????
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۹( ۱ سال پیش)
   بیشتر علتش سنی است ولی عرض شد که مورد مهمی فعلن نیست، دارویی برای جلوگیری از پیش رفت در این مرحله ندارد فقط هر یک تا سه سال اکو شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.