جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

بیحالی وضعف بعد از درد قفسه سینه وکتفها – پرسش ۹۵۰۵۰

 • تصویر کاربر سیدرضائی جمعه ۷ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳۷ درد قفسه سینه
  سلام بردکتر عزیز وبزرگوار. دوروز قبل درمورد درد پشت کتفها وسینه وسوزش ومراجعه به دکترواینکه باتوجه به اسکن دوماه قبل قلب به نوار مجددنیاز نیست صحبت کردیم وفرمودید مشگل گوارشی یا عضلانی است. از همانر روز درد ،احساس بیحالی شدید ونازک ومویی شدن رگهای دستم را دارم قبلا رگهای دستم برجسته بود اما الان مثل مو نازک شده واحساس بیحالی وضعف ولرزش خیلی خفیف در بدن دارم مثل کسی که تازه از بستر بیماری بلند شده ودردوران نقاهت بسر میبره خیلی ضعف دارم وزود خسته میشم حتی وقتی دراز کشیدم احساس خستگی وسنگینی میکنم .صبحها بیدار میشم سردرد دارم و دردهای ریزی هم در زیر قلب یا بالای قلبم حس میکنم . شب گذشته از کلردیازپوکساید ۵ میلی استفاده کردم اما با اینحال خواب خوبی نداشتم دائم مثل کسیکه نگران هست از خواب بیدار میشم از نظر شماواقعا مشکلی نیست.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۶ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش)
   این به علایم قلبی که اصلن شبیه نیست ولی با این ضعف و بیحالی حتمن یک متخصص داخلی ببیند شاید علتش مساله ی دیگری است از نظر قلبی فعلن جای بررسی بیشتری نیست به خصوص اگر اسکن قلبتان سالم بوده
  2. تصویر کاربر سیدرضائی پنجشنبه ۶ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش)
   ممنونم ازتون . ی دونه ای ، نمونه ای👍🙏
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۶ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش)
   سلامت باشید
  4. تصویر کاربر سیدرضائی پنجشنبه ۶ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش)
   اگر تهران بودم ازدستم فرار میکردید. 🙏
  5. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۷ آذر ۹۹( ۴ ماه پیش)
   .
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید