پرسش از دکتر

طپش قلب - پرسش 120516

  • تصویر کاربر فروز سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 38 تپش قلب
    سلام من پرولاپس دریچه میترال دارم و یه رگ اضافه هم دارم که باید ابلیشن کنم.الان پراپرانوول ۲۰ میخورم و ایمی پیرامین
    حدود یکماه برای اضطراب قرص ونلافکسین خوردم ولی الان که دکتر قلب این داروها را داده ونلافکسین را قطع کردم.چند روزی هست سرگیجه شدید دارم و تنگی نفس و حالت تهوع
    آیا اینها بخاطر قطع ونلافکسین هست؟
    یا بخاطر شروع ایمی پیرامین و پراپرانوول؟
    لطفا راهنمایی ام کنید خیلی حالم بده
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 ماه پیش)
      قطع ونلافاکسین نباید ناگهانی باشد...با تدریج بهتر می شوید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟