پرسش از دکتر

درباره گشادی دریچه قلب - پرسش 114539

 • تصویر کاربر سعید پنجشنبه ۱ دی ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 105 گشادی میترال
  سلام‌وقتتون‌بخیر.من نوزده ساله هستم حدود چهار سال هست که قلبم درد میکنه نوار قلبمو گرفتم: گفتن که دریچه سینی سمت راست گشاد هست من خاستم بپرسم که آیا چربی و روغن برای من ضرر دارد یا خیر؟ چون شنیدم که میگن روغن رگهای قلبو تنگ میکند من فک میکنم مصرف روغن برای تنگ شدن دریچه قلبم خوب باشد! اما چون مطمئن نیستم و میترسم از این جهت میپرسم، و اینکه اگر کسی تو فشار یا مصییتی می افتد پریشان میشود و به خودش فشار می آور به گونه ای که تا چند ثانیه نفسش را بخاطر عصبانیت نگه میدارد و بعد بیست ثانیه رها میکند و تو این هنگام همه رگهای گردن صورت ورم میکند و در می آید. میخام‌بپرسم‌که‌این‌کار‌چه‌ضرری‌به‌قلبم
  میرساند چون من زود رنج هستم و تو فشار ها و مصیبت ها از بچگی این کار را میکردم و آیا همین باعث گشادی دریچه سینی قلبم شده؟ و در پایانم اضافه میکنم از عمو زاده خنگم که همیشه عادت دارد سرش را توی یک پلاستیکی یا یک چیزی که سرش را داخل آن میکند که تا چند ثانیه نمی تواند نفس بکشد یعنی دم و بازدم نفش داخل آن پلاستیک هست به گونه ای که اکسیژن وارد بدنش نمی شود و کربن دی اکسید در بدنش جمع میشود این چه ضرری به قلب میرساند؟ چون شنیدم وقتی که اکسیژن نباشد و کربن دی اکسید در بدن زیاد باشد این باعث گشادگی دریچه های قلب میشود.درست هست؟ وبرای شش ها و ریه ها چه ضرری دارد؟
  ممنونم❤🌹
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۲۶ آذر ۱( 1 سال پیش)
   ببینید اینهایی که می گویید هیچ گدام به قلب ربطی ندارد و تماما علایم استرسی است. در حال حاضر شما فقط لازم است که فعالیت منظم ورزشی داشته باشید و تا جای ممکن از استرس پرهیز کنید رژیم غذایی هم در حد کم نمک و کم سرخ کردنی باشد. نفس کشیدن داخل پلاستیک و غیره هم اثری ندارد
  2. تصویر کاربر سعید شنبه ۲۶ آذر ۱( 1 سال پیش)
   ببخشید آقای دکتر،اگر کسی بخاد دریچه قلبش سریع گشاد بشه و بزرگ بشه باید چکار بکنه؟ این سوالم فقط جنبه اطلاعاتی داره یعنی فقط بدونم.همین.
   خیلی ممنونم بابت جواب قبلی‌تون.سپاس🌹❤
  3. تصویر کاربر سعید شنبه ۲۶ آذر ۱( 1 سال پیش)
   ببخشید آقای دکتر،اگر کسی بخاد دریچه قلبش سریع گشاد بشه و بزرگ بشه باید چکار بکنه؟ این سوالم فقط جنبه اطلاعاتی داره یعنی فقط بدونم.همین.
   خیلی ممنونم بابت جواب قبلی‌تون.سپاس🌹❤
  4. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۱ دی ۱( 1 سال پیش)
   چنین روشی نداریم یعنی گشاد یا تنگ کردن دریچه ممکن نیست با هیچ روشی
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
3.6/5 - (33 امتیاز)

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟

میخوای به صورت آنلاین سوالت رو از دکتر بپرسی؟