جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

قلب – پرسش ۹۹۱۵۹

  • تصویر کاربر رز دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۵۵ سایر بیماری های قلب
    سلام آقای دکتر وقتتون بخیر خسته نباشید من دختر ۲۰ساله هستم که حدود ۳ سالی میشه درد دقیقا پشت سر پایین بین دو کتف دارم این درد گاهی به سمت راست و قفسه سینه میکشید گاهی چپ یک سال پیش دچار حمله پانیک شدم الان کنترلش کردم بشدت دختر استرسی هستم و تپش قلب بهم دست میده حالا چند روزیه مادام دقیقا بین دو کتفم درد میگیره و مسوزه تا گردن زیر بغل وتا ساعد و رو قفسه سینه سمت چپ و حس میکنم قلبم حالت گرفتگی و تیر کشیدن دارم و ناگفته نماند رفلاکس معده هم هر چند وقت یک بار هم دارم حالا این درد واقعا اذیت می‌کنه ممنون میشم راهنمایی کنید لطفا بجز گفتن گرفتن نوار قلب و اکو و از این قبیل بفرمایید با توجه به مراجعات و تجربه هایی که دارید ممکنه مشکلی قلبی داشته باشم؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( ۲ ماه پیش)
      اگر اکو و نوارقلب گرفته اید و مشکلی نشان نداده است یعنی مورد خطرناکی نیست. در کل در سن شما احتمال بیماری های قلبی بسیار کم است و معمولن این دردها بیشتر منشا اضطرابی دارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید