جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

slow flow – پرسش ۹۳۰۴۳

 • تصویر کاربر بهرام سه شنبه ۶ آبان ۹۹( ۴ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۸ آنژیوگرافی
  پانزده روز قبل درد شدید در سمت چپ سینه حادث شد که تصور شد درد عضلانی است ولی با مراجعه به دکتر گفت با سکته خفیف روبرو شده و انجام اکو نشان داد که پنجاه در صد قلب از نارسائی برخوردار است که طبق توصیه پزشک معالج در بیمارستان آنژیو گرافی شد و معلوم گردید دوعدد از عروق به slow flow دچار است(مستندات حضورتان دیروز ارسال شده است) ۲) ازدواج ناموفق یکی از اعضای خانواده با یک کلاهبردار فشار روحی شدید را ایجاد کرده که باید خسارات وارده را برطرف کند و مراجعات مکرر به دادگاه نماید.۳) سوال اینست که اگر پدیده شناسائی شده در آنژیو قدیمی است ، پس مریض می تواند راسا مشکلات را در دادگاه و فروش اموال برای بدهی های حادث شده را برطرف کند ولی اگر این پدیده ناشی از فشار روحی حادث شده باید از تکرار آن پرهیز شود و کلیه فعالیتهای مربوطه توسط ولیل انجان گیرد. لطفا با توجه به توضیحات حاضر و اسناد ارسال شده به جنابعالی راهنمائی و اعلام نظر فرمائید.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی دوشنبه ۵ آبان ۹۹( ۴ ماه پیش)
   مستندات را اینجا ارسال کرده بودید؟
  2. تصویر کاربر بهرام دوشنبه ۵ آبان ۹۹( ۴ ماه پیش)
   خیر ، چونکه مستندات اخذ شده از بیمارستانهای پیامبران بابت آنژیو و بیمارستان الغدیر که بعد از بستری اضطراری دریافت شده بود در تقاضای ویزیت تقدیم شده بود. جهت مزید اطلاع تعدادی از این گزارشات مجددا پیوست شد.
  3. تصویر کاربر بهرام دوشنبه ۵ آبان ۹۹( ۴ ماه پیش)
   تعداد دیگری از مستندات ارسال می گردد
  4. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۶ آبان ۹۹( ۴ ماه پیش)
   ببینید اگر گواهی از پزشک بخواهید که فعالیتهای قانونی را به شخص دیگری محول کنید با توجه به ضعیف شدن عضله ی قلب و نارسایی قلبی احتمالا برایتان بنویسند، نارسایی قلبی در حد سی درصد محدودیت های فعالیتی دارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید