پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

نبض معده و شکم – پرسش ۹۶۸۶۹

 • تصویر کاربر پریا یکشنبه ۲۸ دی ۹۹( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۸۹ ضربان شکمی
  سلام و وقت شما بخیر. آقای دکتر من الآن کمتر از یه هفته هست که حس میکنم سمت چپ شکمم حالت اسپاسم دست میده و ناگهان رها میشه و توی معده ام مثل نبض میزنه و گاهی این نبض توی شکم هم حس میشه و این حالت که بهم دست میده فشار بهم وارد میشه و تپش قلب هم میگیرم… توی چند ماه اخیر دو سه بار اینطور شدم ولی در حد یه روز بود اونم دقیقا وقتی بود که استرس شدید داشتم.. الآن این یه هفته شبا وقتی موقع خواب دراز میکشم این نبض رو حس میکنم و روزا هم که سرکار هستم اون اسپاسم شکمی بهم دست میده.. دست روی معده ام که میذارم حس میکنم یه درد کم یا حالتی شبیه ورم داره .نمیدونم آیا من خیلی حساس شدم و اشتباه میکنم یا واقعا اینطوره. ممنون میشم راهنماییم کنین
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۲۵ دی ۹۹( ۱ سال پیش)
   اینها علایم اضطرابی هستند اگر خیلی شدید شد یک سونوگرافی شکمی بکنید
  2. تصویر کاربر پریا شنبه ۲۷ دی ۹۹( ۱ سال پیش)
   ممنونم آقای دکتر… فقط مسئله ای که الآن بیشتر منو نگران کرده این هست که این ضربانی که در قسمت معده و شکم حس میکنم گاهی اوقات قابل مشاهده هست. آیا نیاز به پیگیری داره؟
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی یکشنبه ۲۸ دی ۹۹( ۱ سال پیش)
   اصلن نیاز ندارد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.