پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

عمل آئورت شکمی باز – پرسش ۹۵۱۶۸

 • تصویر کاربر علی شنبه ۸ آذر ۹۹( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۲۲ گرفتگی عروق
  سلام وقتتون بخیر پدر بنده حدود ۴۰سال است که سیکار مصرف میکنه و دچار گرفتگی عروق شده به این صورت که خون داخل پاها جریان نداره و پاهای پدرم به شدت لاغر شده بطوری که با عصا راه میره و چون خون داخل پاها جریان نداره یه زخم روی پاش بوده بعد ۵ماه بازم خوب نشده ،بعد از ۵ماه که پیش چنتا دکتر رفتیم دکترا متوجه شدن که باید عمل آئورت باز انجام بده ،دکتری که قراره پدرمو عمل کنه آقای دکتر طفرقندی هستن،شاگرد های ایشون که با من صحبت کردن گفتن عمل خیلی خیلی سختیه و احتمال سکته یا بهوش نیمدن بیمار وجود داره.سوال بنده اینه که با توجه به خطرات عمل باز آیا راهی داره که با عمل بسته و خطر کمتر این عمل انجام بشه؟؟؟؟
  و اینکه اگه راهی وجود داره لطفا راهنماییم کنید که چجور نوبت بگیرم؟؟و این عمل چقدر هزینه داره؟؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  با تشکر????????
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۸ آذر ۹۹( ۱ سال پیش)
   عرض شود که با این شرایطی که می گویید بهتر است یک بار مدارکشان را ببینیم هر چند ممکن است عمل بسته خیلی ممکن نباشد با همکاران مطب تماس بگیرید برای ویزیت هماهنگ کنید
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.