سوالات شایع

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

طپش قلب - پرسش ۸۸۸۱۰

  • تصویر کاربر نگین جمعه ۱۷ مرداد ۹۹( ۲ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱ آنژیوپلاستی
    با سلام .
    مادر من در دیماه ۱۳۹۸ جراحی بالن و فنر داشته اند. پیش از این هم در سال ۸۲ جراحی بای پس انجام داده بودند آنموقع ضربان قلبشان بین ۶۵تا۷۰ بود و اکنون بعد از انجام استنت بقدری ضربان قلبشان زیاد شده که مجبورند قرص ایندرال ۴۰mg را دو بار در روز مصرف کنند. شدت طپش بقدری است که داخل گوشها و سر ایشان گویی نبض دارد و می تپد.ضمنا بعد از این جراحی سردردهای خیلی بدی در طی روز دچار می شوند.و بسیار کم انرژی و بی حال هستند. داروهایی که استفاده می کنند بدین شرح است: آ س آ . آترواستاتین . استیمایب . سوستاک . کلونازپام. لوزارتان . مولتی ویتامین و پلاویکس است.
    آیا ممکن است بخاطر عوارض جراحی باشد؟ در اینمورد چه راهکاری وجود دارد؟ آیا می توان داروی زیلت را جایگزین پلاویکس کرد یا ممکن است عوارض داشته باشد؟
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی جمعه ۱۷ مرداد ۹۹( ۲ ماه پیش)
      سلام برای من عجیب است چرا دارویی مانند متورال یا کارودیلول یا اتنولول ندارند. بهتر استرفهلا متورال نصف صبح و شب اضافه شود
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

 

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی