پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

گرفتگی عروق و تداخل دارویی – پرسش ۱۰۰۰۳۷

  • تصویر کاربر بانو چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۰( ۱ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۴۱ گرفتگی عروق پا
    باسلام.طاعاتتون قبول درگاه حق. من خیلی از شما و سایت خوبتون و راهنمایی هاتون کمک گرفتم . از خدا براتون عمری طولانی با عزت و سعادت ارزو میکنم.
    اقای دکتر من ساکن زنجانم. ۴۲ سالمه ده سالی هست داروی فشار خون میخورم. املوپرس و لوزارتان . یه ماه هم هست متوجه شدم بشدت تیروئدم کم کاره و قرص میخورم.«لووکسین ۱۰۰» دو روزه تو پاشنه پای راستم ناگهان تو یه قسمت درد و قرمزی و داغی و سوزن سوزن شدن حس میکنم. ابتدا شبیه به این بود که چیزی گزیده باشه. ولی امروز تو یه منطقه دیگه از پاشنه همون پای راست همین علائم پیش اومد . میخاستم راهنماییم کنید که این قرص رو که معرفی کردین با این دارو هاکه مصرف میکنم تداخل دارن یا میتونم مصرف کنم؟!لازم هستش که حتما بستری بشم یا میشه تو خونه با مصرف دارو این وضعیت رو از بین برد ؟!ممنونم از راهنمایی اتون که واقعا کمک بزرگی به همه بیماران میکنید.
    1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۰( ۱ سال پیش)
      نه به این داروها که مربوط نیست فهلا کاری نمی خواهد اگر ادامه دار شد یک متخصص داخلی ببیند
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.