پرسش از دکتر

ﺷﻤﺎ ﻣﯽﺗﻮاﻧﯿﺪ ﺳﻮاﻟﺎت ﺧﻮد در زﻣﯿﻨﻪﻫﺎی واریس و بیماری‌های وریدی، بیماری‌های قلبی، اختلالات مادرزادی، فشار خون، اکوکاردیوگرافی و… را در این صفحه از دﮐﺘﺮ ﺑﭙﺮﺳﯿﺪ. – پاسخ‌های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه‌های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی‌نیاز نمی‌کنند. – پاسخ‌ها معمولا در کمتر از ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهند شد. – از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.

طرز مصرف داروها – پرسش 78414

 • تصویر کاربر شهاب سه شنبه ۱۰ دی ۹۸( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 240 آنژیوپلاستی
  با سلام ؛ آقای دکتر 18 روز پیش ؛ من نیمه شب دچار حمله قلبی وسیع شدم و رگ اصلی قلبم بخاطر لخته خونی مصدود شده بود که با آنژیوپلاستی رگ را باز کرده اند ؛ از نظر فعالیت های جسمانی مشکلی پیش نیامده به لطف خدا ولی کارکرد بطن چپ در حال حاضر 30% است ؛ اما سئوالات من :
  1) زمان مناسب مصرف مناسب داروها در طول روز : پلاویکس ؛ اسپیرنولاکتون 25 1/2 در روز ؛ والساکور 40 1/2 در روز ؛ فورزماید 40 ( 1/2 دو بار در روز ) ؛ کارودیلول ( 1/2 دو بار در روز )
  2) آیا میزان کارکرد قلب افزایش می یابد ؟ چگونه ؟

  پزشکان دلیل سکته را احتمالا ارثی میدانند چون روند زندگی و تغذیه من نامناسب تشخیص داده نشد و توصیه شده روند قبلی زندگی را ادامه دهم و در مورد خوردنیها فقط مقدار نمک را کم کنم ( البته از قبل هم خودم کنترل میکردم ) و خوردن گوشت قرمز هفته ای یکبار هم مجاز است ؛ مابقی آزاد همانند قبل میتوانم بخورم
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۰ دی ۹۸( 2 سال پیش)

   سلامداروهارو میشه هر زمانی استفاده کرد

   طبق دستور پزشکتون مصرف کنید 

   گاهی ۵ تا ۱۰ درصد افزایش پیدا میکنه

جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
لطفا امتیاز دهید

برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

مشاوره تلفنی

با پر کردن فرم، درخواست مشاوره تلفنی بدهید.

رزرو آنلاین وقت

بصورت آنلاین نوبت خود را دریافت کنید.