سوالات شایع

 • تصویر کاربرسحر یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  ماه سه بارداری هستم هفته 13 هستم و با ازمایشات مرحله اول مشخص شد پلاکت خونم پایین هست و 100 هست دکترم دوباره گفته ازمایش بدم می خواستم بدونم این مشکل چه عوارضی روی خودم و جنین داره؟ و راه های درمان این مشکل چیه؟ ایا خطرناکه؟می شه با قرص یا داروی خاصی کنترلش کرد؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفییکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربرمحمد یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  خانم بنده چند وقتی هم هست که از درد فک و پشت کتف چپ اظهار شکایت می کنند و اینکه دچار کمبود تنفس می شوند حتی چند روز قبل به علت درد شدید قلب در محل کار به پزشک متخصص قلب مراجعه کردند که بعد از گرفتن نوار قلب و نامنظم بودن ریتم قلب دستور اکو رو دادند که ایشون انجام ندادند چون دکتر احتمال گرفتگی عروق قلب رو دادند ایشون ترسیدند و حاضر و به انجام اکو نشدند و هنوز تیر کشیدن قلب و کمبود تنفس و گاهی درد فک و پشت کتف دارند آیا احتمال گرفتگی عروق وجود دارد؟آیا خطرناک هست یا خیر؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفییکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربرعلی یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  باتوجه اینکه نتیجه آنژیوگرافی ارسالی وگرفتگی svg to omایا svgرگ اصلی است یاom واینکه درد پشت وسینه که از صبح که ار خواب بلند میشوی شروع و تا شب ادامه دارداز چیست .متشکرم ازجناب دکتر.
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفییکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربرسوزان شنبه ۲۱ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام ضمن تشکر فراوان از دکتر نجفی ،می خواستم بدونم گرفتگی عروقی که منجر به سکته ی قلبی میشه یه دفعه رخ میده یا نه در طی زمان ؟سوال دوم اینه که معمولا از زمان اولین گرفتگی عروق تا سکته چقدر زمان می بره ؟ بی نهایت تشکر
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیشنبه ۲۱ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربرمینو شنبه ۲۱ اسفند ۹۵( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  مادرم مدتی است در سمت راست قفسه سینه احساس درد دارن که این درد همراه با درد در پشت و همچنین گاهی در دست راست می باشد. جدیدا هم شبها موقع خواب خیلی عرق میکنند.ایشان نارسایی قلبی دارن و دو سال پیش ریه هاشان آب آورد. من نمیدانم مشکل ایشان مربوط به نارسایی قلبی هست یا مربوط به ریه یا مشکل صفرا دارن. لطفا راهنمایی فرمایید. متشکرم
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیشنبه ۲۱ اسفند ۹۵( 2 سال پیش)
درحال دریافت اطلاعات

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی