جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

 • تصویر کاربر حسین شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳۱ مشاهده پرسش
  سلام دو سال پیش به علت اینکه گاهی فشارم میرفت روی ۱۵ به شما مراجعه کردم تست ورزش و اکو و سیتی آنژیو انجام شد و شما فرمودید مشکلی نیست روزی نصف متورال مصرف کن . من بعد ازیکماه دارو قطع کردم و هر چند وقت یکبار شاید همونطور میشدم اما الان چند روز است که در طولروز فشارم میره ۱۶ و ۱۷
  اعتبار آزمایش سی تی چند سال است ؟ من چکار کنم؟
  ۳۵ ساله وزن ۹۰قد۱۷۵
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام سی تی نرمال پنج سال . فشارتون بالاست نیاز به دارو هست. فعلا لوزارتان اج نصفه مصرف کنید
 • تصویر کاربر فخار شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۷ مشاهده پرسش
  با سلام.نزدیک ۱ سال هست. دچار اپنه شدم.همیشه وقتی .رو به سقف خوابیدم.از خواب می پرم و تا چند دقیقه دچار تنگی نفس میشوم.میخواهم در و دیوار و پنجره ها را از جا بکنم و به فضای باز بروم.خیلی وحشت میکنم.لطفا راهنمایی ام کنید
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام تست خواب انجام شود
 • تصویر کاربر سوگل شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۳۲ مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر چند ماهی هست که گاهی اوقات در خواب دچار تنگی نفس و تپش قلب میشم که چند ثانیه طول میکشه و بعد دستام بی حس میشه و این مشکل چند بار در همان شب تکرار میشه جوری که از ترس نمیتونم بخابم
  علت چیه؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام تست خواب انجام بشه
 • تصویر کاربر علی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۴ مشاهده پرسش
  باعرض سلام ..خواهشمند است اکوی مربوط به علی ۵۷ ساله که تصویر پیوست می باشد را تفسیر فرمایید و آیا گزارش اکو نگران کننده است یاخیر؟با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام طاهرا گسادی خفیف دریچه دارید
 • تصویر کاربر حمید شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۳ مشاهده پرسش
  با سلام چند وقتی هست دچار سوزش و درد در سمت چپ قفسه سینه ام هستم. و در یکسال گذشته چندین آزمایش و اکو و نوار قلب گرفتم که آخریش همین بیست روز پیش در مطب یکی از پزشکان بیمارستان عرفان بود که ایشان هم مانند بقیه نظرشان این بود که قلب کاملا سالم هست. و به من گفتند که مشکل استخوانی هست و پس از عکس از ستون فقرات مشخص شد که ستون فقرات آسیب دیده و دکتر کاریو پرکتیک ده جلسه ای کار کردند ولی باز همان احساس درد و سوزش را دارم و حتی به ناحیه پشت کتف هم میزند. البته ایشان تجویز ۴۰ جلسه کرده بودند و وقتی من دیدم با ده جلسه حتی ده درصد هم اثر بخشی حاصل نشده از انجام بله جلسات خودداری کردم. به نظر شما مشکل چیست؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام اگر تست ورزش نرماله مشکل قلبی نیست
 • تصویر کاربر …. شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱۹ مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر وقتتون بخیر من حدودا یک و نیم سال پیش مامانم چندروز بعد از بدنیا اوردن داداش کوچیکم فشارخونش رفت بالا و مادرم از شدت درد جیغ میکشید خلاصه رفتن بیمارستان اونجا چن ساعتی بستری بود گفتن فشار مادرم تا ۲۰ هم رفته فک کنم و بعد از حدود ۶ ماه بعدش دوباره همین جریان تکرار شد ولی ایندفعه بیمارستان نرفتیم الان حدود یک سال هست که هیچ علائمی ندیدم از مامانم(شایدم دیده من نارحت میشم چیزی نگفته)ولی دیروز سرش گیج میرفت به اورژانس زنگ زدم فشارشو گرفتن روی ۱۴ بود البته مادرم تقریبا کمخونی زیاد داره میخواستم بدونم میتونه از کمخونی بوده باشه؟یا فشارخون ۱۴ ایده آله؟
  خودم خیلی استرس دادم افسردگی گرفتم خیلی نگرانم ممنون میشم جواب بدید
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام بعیده با این فشار علایم بده ولی هولتر فشار بشن
 • تصویر کاربر Sahra شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۶ مشاهده پرسش
  سلام من ناگهان دچار درد شدید در ناحیه دست چپ زیر بغل و انگشتان دست چپم شدم و نیم ساعته ک ادامه داره چیکار باید کنم
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی شنبه ۴ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام تست ورزش انجام بشه و نوار
 • تصویر کاربر مهتاب چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۴۰ مشاهده پرسش
  سلام ۱۷ سالمه و موقع ناراحتی و عصبانیت اولش تپش قلب میگیرم به طوری حتی با استراحت هم خوب نمیشه و مدت زمانش هم طولانی میشه بعد از اون کم کم تنگی نفس میاد سراغم وتنها کاری که میتونم بکنم نفس عمیق هست و در اخر فشار و درد توی قفسه سینم احساس میکنم و همه این ها برای بیشتر از ده دقیقه اتفاق میوفته تاحالا هم دکتر نرفتم ولی شده که حالم بد شه نمیخوام اگر مشکلی هم باشه خانوادم بدونن برا همین به پیشنهاد دوستم خواستم از طریق نظرات مشکلمو حل کنم.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام مشکل قلبی ندارید
 • تصویر کاربر عباس چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱۸ مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر،من به مدت ۲ماه تپش قلب دارم،به ۲پزشک متخصص مراجعه کردم ولی بعد از معاینه و نوار قلب و تست ورزش و اکو ازمایش چکب کامل گفتن قلب شما سالم و شما استرس دارید و دلیل تپش قلب شما استرس و قرص متورال ۵۰ (نصف صبح و نصف شب) و کلردیازپوکساید ۵ (شبی یک عدد )تجویز کردن و الان که ۲ ماه از این تجویز میگذره هنوز تپش قلب دارم و دران حالت خیلی بی قرار میشم…لطف کنید و منو راهنمایی کنید…با تشکر فراوان عباس برزگر از قزوین.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام بهتره با هولتر ریتم نوع اریتمی مشخص بشه
 • تصویر کاربر Shr چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۲۲ مشاهده پرسش
  سلام من یادم نمیومد که قرص لیپوفیکس توی یک شب یکی یا دوتا خوردم بعدش هم شیر خوردم نصف شب حالم بد شد و ضعف شدید داشتم و کل روز رو هم بی حال بودم بنظرتون باید به پزشکم مراجعه کنم مشکل جدی پیش نمیاد؟
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹( ۱ ماه پیش)
   سلام خیر لازم نیست
درحال دریافت اطلاعات