سوالات شایع

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

 • تصویر کاربر مریم پنجشنبه ۱۳ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  س.دکترمن 27سالمه شبهاموقع خواب قلبم خیلی دردمیکنه نفس ک میکشم احساس میکنم نفسم دردمیکنه شبهااصن ازدردخواب ندارم سفت میگیره وویل میکنه خواهروبرادرهام ب سندروم بروگادامبتلاهستن خودم اکوگرفتم گفتن مشکلی نداری وهیچ بیماری ندارم
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۱۲ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام
   دردتان قلبي نيست
   درد قلبي با تنفس تشديد نميشود
  2. تصویر کاربر مریم چهارشنبه ۱۲ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   س.دکتربیماری بروگاداباام ارای اکوتشخیص داده میشه یاباام ارای قلب؟ممنونم بابات جواب
  3. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی پنجشنبه ۱۳ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   با هيچكدام
   نوارر قلب
   شرح خال
   تست پروكايين اميد
   https://t.me/drhsnajafi
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Sakine چهارشنبه ۱۲ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سایر بیماری های قلب باسلام. من خانمی 34ساله دارای یک فرزند و 75کیلو می باشم. مدت 4 ماه است که در حال ورزش میباشم تا اضافه وزنم را اصلاح نمایم. تقریبا از 2 ماه پیش احساس خستگی مفرط و سنگینی در بدن احساس کردم بطوری که انجام فعالیت های ساده ورزشی مرا تحت شعاع قرار داده و اذیتم می کند. چند مدت ورزش نکردن اما این حالت درست نشد.
  قبلا هم حالت خستگی و بیحالی داشتم که مرا وادار به خوابیدن در میان روز می کرد مانند حالت افت فشار اما هر چند روز یکبار اما اکنون این حالت همیشگی شده و هر روزم را مختل نموده است. من حتی در بالارفتن از پله هم احساس خستگی مفرط داشته و پاهایم ضعف می کنند و پایین امدن هم برایم دشوار می باشد و باز در پاها دچار ضعف می شوم و میلرزند و یرم گیج می رود‌. این حالت حتی با خواندن نماز هم برایم اتفاق می افتد. همراه با ضعف احساس ریپ زدن در قلبم را هم دارم و تنگی نفس. البته تنگی نفس و ریپ زدن قلبم در ورزش کردن هم بود. حالا نمیدانم ایا این نشانه یک مریضی قلبی است و بابد به متخصص مراجعه کنم یا فقط ضعف عضلات است.
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی چهارشنبه ۱۲ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام
   در اسرع وقت توسط متخصص روماتولوژي ويزيت شويد
 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام.خسته نباشید
  آقای دکتر همسر بنده قلب درد داره بطوریکه از شدت درد قلبش رو میگیره و دست چپش بی حس و عضلاتش شل میشه و بعد از سه دقیقه بحالت اولیه برمیگرده و تو این لحظه همه مارو ترس میگیره.اکو داده گفتند دریچه میترال قلب داره و نوار قلبشم خوب بود و اسکن هسته ای هم داده مشکلی نداره.ایشان 29سالشون هست با وزن 75کیلو گرم.و در این دو سال پیش چهار دکتر متخصص مختلف رفتیم که یا پرانول دادند یا اعصاب ولی بهبود حاصل نشده و بدتر هم شد.بنظر شما مشکل همسر من چیست؟آیا نمیتواند از اعصاب یا رگی در دست چپش باشد!
  با تشکر❤
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربر زهرا سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام

  برادرم بیست و دو سالشه ، سربازه، مشکلات روحی ، اندوه و فشارعصبی بسیار شدیدی هم داره

  با اینکه اهل ورزش هست
  اما هنگام فشار عصبی دچار سوزش شدید قلب، نفس تنگی ، عرق کردن، سرگیجه میشه.

  در حالت استراحت ضربان قلبش حدود پنجاه هست.

  اخیرا دچار خستگی بیش از حد و غیر عادی همراه با سرگیجه میشه گاهی

  خصوصا هنگام کار شدید و سنگینش در سربازی

  به دکتر مراجعه کرده هنگام معاینه قلبش ، بهش گفته که ضربان قلبش صدای اضافی داره،

  ایشون نسبت به مراجعه بهدکتر به شدت مقاومت میکنه،

  خواستم بدونم قلبش بیماره؟ و آیا نیاز مبرمی به مراجعه به دکتر قلب داره یانه؟ بیست و دو سالشه ، قد حدود 1٨0وزن حدود 55، اهل ورزش و فعالیت های نظامی بوده ، اما الان موقع بلند کردن بار های سنگین و یا در شرایط فشار عصبی حس ضعف و سوزش در قلبش میکنه
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربر Anna سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  یا عرض سلام و وقت بخیر خدمت آقای دکتر نجفی
  من 25 سالمه و دوماه پیش به علت بی حسی موضعی ناحیه لترال ران به دکتر مغز و اعصاب مراجعه کردم و ایشون mri مغز نوشتن برام،نتیجه mri مشخص شد که یه لکه تو ناحیه قشر مغز هس و دکتر احتمال ناحیه ایسکمیک تشخیص دادن که به خاطر عبور لخته در نتیجه ی یه مشکل قلبی ایجاد شده،برای همین TEE و اکو درخواست کردن که اونجا مشخص شد PFO خفیف هست با قطر حدود 4 میلی متر و شنت متوسط ،نتایج رو با پزشک قلب و عروق در میان گذاشتم ولی ایشون فرمودن چون قطرش کوچیکه خیلی احتمالش کمه که لخته فرستاده باشه به مغز...به همین علت الان واقعا دچار سردرگمی هستم و نمی دونم باید به حرف کی اعتماد کنم ولی از همون موقع هر روز مرتب آسپرین استفاده میکنم ..خواهش میکنم لطف کنید راهنماییم کنید آقای دکتر.ممنونم (تصویر نتیجه اکو به پیوست ارسال میشه براتون)
  1. تصویر کاربر دکتر محمد حسین نجفی سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
درحال دریافت اطلاعات

 

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی