سوالات شایع

 • تصویر کاربرمریم چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر ممنونم از پاسخگویی تون

  مامان از نظر کلیه ، کبد، نارسایی قلبی و همچنین در عمل قبلی که بافت برداشته شده بود در مورد بدخیمی و متازستاز گفته بود مشاهده نشده بود فقط تعداد گلبولهای سفید زیاد نشون داده بود و اینکه از نظر بیماری سل هم بررسی شدن با توجه به این مطلب نظرتون چیه ؟؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیچهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام

   منظور یوالتون و اطلاعاتتون کامل و واضح نیست

 • تصویر کاربرمریم چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 5 روز پیش) مشاهده پرسش
  با سلام مادرم 71 ساله 30 روز پیش با تورم شدید پا و شکم و وزن 105 به بیمارستان قلب ارجاع داده شدن ده روز درمان داروی در بیمارستان انجام شد و باعث شد ورم پا و شکم از بین برود و وزن به 87 برسد ولی همچنان آب دور قلب از بین نرفت مجبور به تخلیه آب دور قلب و برداشتن بافت شدن و همچنین بافت به آزمایشگاه داده شد جواب گفت مشکلی نیست ولی دوباره بعد از 30 روز با علایم تورم تنگی نفس و درد در ناحیه گردن پس از مراجع به پزشک و گرفتن اکو به بیمارستان ارجاع داده شدن و این بار گفتن آب گرفتگی شدید و الان دوباره مجبور به تخلیه آب دور قلب شدن و اینکه مجدد قلب شکافته شده و این بار بافت بیشتری برداشتن و دادن برای آزمایش و بیوبسی هنوز جواب آزمایش نیومده... حالا با توجه به این شرح حال نظر شما چیه آقا دکتر ... ضمنا مادرم دیابت 16 ساله دارن و انسولین مصرف میکنن ...املوپرس لوزاتان... متفورمین...متورال... لواساتین و سیتالورام داروهایی هست که چند سال مصرف میکنن ...
  ممنونم
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیچهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸( 5 روز پیش)

   سلام

   علت های زیادی مطرحه

   بیمار باید از نظر نارسایی قلب کلیه کم کاری تیرویبد بیماری های روماتولوژیک و بدهیمی بررسی بشه

 • تصویر کاربرOmid یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  عرض سلام دارم خدمتتون خسته نباشید بزرگوار 
  بنده ۳۰ سالمه چند ماهی میشه به هیچ وجه خواب ندارم شب هنگام خواب همین که چشمام به خواب میره با احساس خفگی درستر بگم وقتی از خواب میپرم عمل دم رو انجام ندادم با این حس از خوام میپرم اصلا نمیتونم به طرف چپ یا پست یا رو شکم بخوابم بعد چند دقیقه حس میکنم ضربه به طرف چپ وارد میشه بدون درد اما به شدت منو میترسونه جوری که میشینم با دهن نفس میکشم نه بینی نمیدونم شاید دریچه قلبم مشکل داره چون تنگ نفس هم میشم هنگام خواب اکو تست ورزش رو یک سال پیش انجام دادم که گفتن مشکلی نداری الان علائم زیاد شده حتی نبض قوی رو داخل گلوم هم حس میکنم تپش نه نبض قوی دکتر عزیز اگر امکان داره برام روشن کنید که چکار کنم برگردم دو باره پیش متخصص قلب یا مشکل از ریه هامه که این احساس حرکت هوا مانند رو دارم طرف چپ هنگام دراز کش یا زیاد خم شدن خسته نباشید .
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفییکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام

   اینها علایم اضطراب و پانیکه

   به روانپزشک مراجعه کنید

 • تصویر کاربرنفیسه شنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام . لطفا هزنه تعویض پیس میکر در بیمارستانهای خصوصی را میفرمایید؟
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیشنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام

   اطلاع ندارم

 • تصویر کاربرصفری شنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و عرض ادب پدرم ۷۳ سال سن دارد وچون از کمردرد رنج میبرد دکتر گفته باید عمل جراحی و پلاتین گزاری شود ولی ای اف قلبشان ۳۵ درصد هست ضمنا سه سال پیش هم عمل جراحی کمرانجام دادن ایا الان باتوجه وضعیت قلبشان و اینکه واقعا از کمردرد رنج میرفندرسکی عملش بالاست و اجازه عمل بدیم یا نه سپاسگزارم جواب بدید
  1. تصویر کاربردکتر محمد حسین نجفیشنبه ۲۵ خرداد ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام

   به هر حال ریسک بالاتر از معموله 

   باید دید که درد قابل تحمل هست یا خیر

درحال دریافت اطلاعات

به سیستم مشاوره پزشکی  دکتر محمدحسین نجفی متخصص قلب و عروق و فلوشیپ آنژیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش پرسش از دکتر مطرح کنید و یا برای مشاهده پرسش دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

همچنین به راحتی از طریق تلگرام می توانید سوالات خود را از دکتر بپرسید:

تلگرام دکتر نجفی